Стефанчук не має інформації про мобілізованих дітей нардепів

18:11, 31.01.2023
Стефанчук не має інформації про мобілізованих дітей нардепів

Україну захищають безпосередньо на фронті два народні депутати з 423 членів Верховної Ради.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук зазначив, що він не має інформації про те, що хтось із дітей народних депутатів воює на фронті. Однак від початку повномасштабного вторгнення рф на війну вирушили два народні депутати.

 

Як інформує Україна молода, про це він розповів в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

 

Так, на фронт пішли нардепи від фракції «Голос» — Роман Костенко і Роман Лозинський.

 

Зазначимо, що Роман Костенко з позивним "Гром" брав участь у бойових діях в АТО/ООС і  входить до числа "кіборгів" — захисників Донецького аеропорту. Після повномасштабного вторгнення РФ він брав участь в обороні Миколаєва, а також у звільненні Снігурівки.

 

Роман Лозинський крім політичної діяльності є матросом Сил спеціальних операцій ЗСУ.

 

«Вони фактично з першого дня пішли на фронт і дуже ефективно працюють і на фронті, і працюють у Верховній Раді. Вони беруть участь у засіданнях як комітетів, так і Верховної Ради»,— розповів Стефанчук.

 

Інформації про те, аби хтось із дітей народних депутаів пішов на фронт, Стефанчук не має.

 

«Мабуть тому, що у нас молодий склад Верховної Ради. У когось ще просто немає дітей, у когось вони маленькі. Що стосується старшого покоління, мені про такі випадки невідомо»,— зазначив голова ВР.

 

Зазначимо, що народні депутати не підлягають призову під час мобілізації.

 

Як повідомляла УМ, сьогодні, 31 січня, у міській раді Броварів роздавали повістки. Виклик до військкомату отримали мер Ігор Сапожко і дев’ятеро чоловіків, які були присутні у залі засідань. Згодом Сапожко розповів, що вже  відвідав військкомат та повторно пройшов звіряння облікових даних.