У Чорногорії про «напад України» на «ЛНР» повідомило державне ЗМІ

10:41, 28.01.2022
У Чорногорії про «напад України» на «ЛНР» повідомило державне ЗМІ

Від чорногорського державного ЗМІ явно попахує російським впливом. (Фото: сайт RTCG.)

Про те, що українські військові нібито атакували сепаратистів так званої "Луганської народної республіки" повідомило чорногорське ЗМІ.

 

Як інформує УМ, про це 28 січня повідомили на сайті державної телерадіокомпанії Чорногорії RTCG.

 

Назва статті, яка зявилася вранці 28 січня на сайті, досить промовиста: «Українці напали на Луганську республіку?».

 

 Інформація базується на заяві "офіцера пресслужби ЛНР Олександра Мазейкіна", який заявив, що під час артобстрілу української армії "загинув боєць Народної міліції ЛНР".

 

За його словами, з позиції 30-ї бригади Збройних сил України в районі селища Троїцьке відкривався вогонь з артилерійського озброєння та великокаліберних кулеметів в напрямку с. Веселогорівка.

 

При цьому видання пише про "ЛНР" і "народне ополчення" без будь-яких вказівок на те, що це проросійські незаконні збройні формування, які перебувають на окупованій українській території.

 

Більше того, у новині вказано, що "Київ сконцентрував половину своїх військ на Донбасі", а "напругу в регіоні підігрівають США та інші країни НАТО, які постачають Україні зброю та військових інструкторів".

 

Радіо і телебачення Чорногорії (RTCG) — державна телекомпанія Чорногорії. Канал здійснює трансляцію з Подгориці. Міжнародну версію каналу можна дивитися через супутник. До складу RTCG входять Радіо Чорногорії та Телебачення Чорногорії.

 

Як повідомляла УМ, на фронті впродовж останніх семи днів унаслідок московитських обстрілів було поранено чотирьох українських бійців, одного з яких — важко.