У Сухопутних військах відбудеться масштабна трансформація - генерал Драпатий
Масштабну трансформацію, яка має вплинути на ситуацію на фронті на користь України, анонсував командувач Сухопутних військ ЗСУ Михайло Драпатий. >>
Після об’єднання учасники акції спільно виконали гімн України. (Фото: facebook.com/DronariumUkraine)
Активісти традиційно утворили вже п’ятнадцятий «Живий ланцюг Соборності» через річку Дніпро на мосту Патона у Києві з нагоди Дня Соборності України в суботу, 22 січня.
Як повідомляє Україна молода, про це інформують організатори і учасники акції в соцмережах.
Люди із довжелезними стягами рухались назустріч одне одному двома колонами — з лівого берега (символізує Українську Народу Республіку) та з правого берега (символізує Західно-Українську Народну Республіку).
Обидві колони, зустрівшись у центрі, утворили 30-метровий державний прапор.
Акція була неполітичною, тому не допускалася наявність жодної партійної або іншої символіки, лише прапори України, нагадали організатори у спільноті «Об'єднай береги Дніпра "Живим" ланцюгом Соборності».
Усім охочим учасникам волонтери розфарбували обличчя в кольорах державного прапора. Після акції відбувся конкурс із визначенням трьох переможців із найкреативнішим та найсимпатичнішим малюнком на обличчі.
Цього року у святкуванні Дня соборності вирішила взяти участь спільнота Dronarium Україна.
Її представники підняли у небо гігантський прапор України та пролетіли з ним над мостом Патона. Все дійство в небі і на мосту знімалося з дронів.
Після об’єднання учасники акції спільно виконали гімн України, а також вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героя України, Сергія Нігояна, що був убитий 22 січня 2014 року, та всіх борців, що поклали своє життя за Українську Державу, запаливши свічки.
Організаторами акції є Громадська спілка "Центр національно-патріотичного виховання" та Братство козацького бойового Звичаю «Спас»
Нагадаємо, перший "живий ланцюг" в Україні було утворено в січні 1990 року, він з'єднав Київ і Львів. Відтоді щороку 22 січня люди стають у живий ланцюг, щоб нагадати про дві дати в історії української державності: 22 січня 1918 року, коли Центральна Рада ухвалила Четвертий універсал, та 22 січня 1919 року, коли відбулося об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу.
Як повідомляла «УМ», президент Зеленський закликав до єдності Українського народу і не забувати уроки історії у своєму зверненні з нагоди Дня Соборності України.
Масштабну трансформацію, яка має вплинути на ситуацію на фронті на користь України, анонсував командувач Сухопутних військ ЗСУ Михайло Драпатий. >>
Велику партію допомоги від громади Києва – дев’ять автівок та дрони, мер Києва Віталій Кличко передав батальйону "Ахіллес". >>
На війні загинув 23-річний захисник з Києва Констянтин Камінський. >>
Служба безпеки затримала у Києві проросійського агітатора, який закликав до насильницького захоплення влади в Україні та вбивства керівників нашої держави. >>
Режисер монтажу проєкту "Реальна історія" Олег Сарело загинув на фронті. >>
Розшук колишнього співробітника ФСБ та бійця Російського добровольчого корпусу Іллю Богданова, який із 2014 року воював на боці України, розпочали столичні правоохоронці. >>