Закидають найманство: рф прагне судити австралійського добровольця
Полоненому австралійцю Оскару Дженкінсу, який воював на боці України як доброволець, росія висунула звинувачення. >>
Прихильники Порошенка чекали на нього під судом 12 годин: з 11.00 до 23.00. (facebook.com/petroporoshenko)
Печерський райсуд Києва переніс оголошення рішення про обрання запобіжного заходу п'ятому президентові Петру Порошенку на 19 січня, коли більшість українців святкують Водохреща.
Як інформує Україна молода, про це повідомив Петро Порошенко прихильникам, які чекали на рішення під будівлею суду до пізньої ночі.
Відомо, що головуючий суддя Олексій Соколов пробув у нарадчій кімнаті 5 годин.
Після цього представник суду повідомив, що вихід судді із нарадчої кімнати і оголошення резолютивної частини рішення відбудеться 19 січня о 14.00.
Порошенко в оточенні нардепів "Євросолідарності" та адвокатів залишив суд і виступив перед людьми.
"Вони ухвалили рішення оголошувати рішення на Водохреще - 19-те число", - сказав Порошенко. Він додав, що його намагалися арештувати, але "щось в них пішло не так".
Нардеп подякував активістам, які зустрічали його в аеропорту та прийшли підтримати до Печерського райсуду. А також заявив, що чекає їх під судом 19 січня.
Прихильники проводжали експрезидента до автівки, скандуючи: "Дякуємо" та "Україні потрібен Порох".
Як повідомляла «УМ», у ході засідання прокурор просив суд застосувати до Порошенка запобіжний у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 1 мільярд гривень.
Водночас захист наполягає, що Порошенко не набув статусу підозрюваного, оскільки повідомлення про підозру було здійснено в неналежний спосіб. Також адвокати просили суд повернути прокурору клопотання про обрання запобіжного заходу, оскільки воно, на їх думку є нікчемним.
Полоненому австралійцю Оскару Дженкінсу, який воював на боці України як доброволець, росія висунула звинувачення. >>
Південний окружний військовий суд у Ростові -на-Дону засудив українського військовослужбовця Владислава Гуріна до 12 років позбавлення волі через службу в ЗСУ. >>
Велику партію техніки лідер "ЄС" та п'ятий президент Петро Порошенко передасть підрозділам морської піхоти на фронт. >>
Закон щодо гарантування захисту прав і свобод особи за рішенням Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), підписав президент України Володимир Зеленський. >>
Нарешті вдалося визволити з окупації вчительку математики й фізики Наталію Шило, яку росіяни утримували в полоні з 2021 року. Завдяки спецоперації Головного управління розвідки жінку вдалося повернути на підконтрольну українську територію. >>
Лідерці ультраправих Марін Ле Пен суд у Франції заборонив балотуватися на державні посади після того, як її визнали винною у розкраданні коштів Євросоюзу для фінансування її ультраправої партії. >>