НАЗК запросило нардепку Скороход для надання пояснень

12:15, 25.12.2021
НАЗК запросило нардепку Скороход для надання пояснень

Нардепку від «Слуги народу» Скороход викликають у НАЗК для надання пояснень

Народну депутатку від «Слуги народу» Анну Скороход  викликають у Національне агентство з питань запобігання корупції для надання пояснень щодо можливої недостовірності у декларації. 

 

Як інформує Україна молода, про це НАЗК повідомило у телеграм- каналі.

 

“У зв’язку з ознаками недостовірних відомостей у декларації запрошується Анна Скороход, народний депутат — 28 грудня, 11:00–12:00”, — йдеться в повідомленні.

 

Щоб з’ясувати обставини можливих порушень порядку подання фінансової звітності, для надання пояснень також запрошуються два представники партій: Ольга Пустовойт, керівник політичної партії — "Патріотична партія України", та Василь Брензович, керівник політичної партії — "КМКС Партія угорців України".

 

Також через невиконання законних вимог НАЗК запрошуються такі особи: Аліна Юріна, керівник Приватного підприємства "Інвестиційні програми розвитку" — 28 грудня, 11:00–13:00; Ігор Носач, керівник громадської організації "Антонівська громадська рада" — 29 грудня, 11:00–13:00.

 

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції запросило для надання пояснень щодо порушення в декларації міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

 

Під час перевірки було з’ясовано, що Шкарлет занизив майже на 240 тисяч вартість придбаного авто Mitsubishi Pajero Wagon; не пояснив походження 60 тисяч гривень і 20 тисяч доларів; не задекларував квартиру, записану на матір, а також не надав підтвердження доходів своєї матері на суму понад 4,6 млн грн. 

 

Перелік усіх запрошених для надання пояснень розміщується також на офіційному вебсайті агентства в розділі «Моніторинг діяльності НАЗК»  

 

Як повідомляла УМ, рекорд у незадекларованих статках встановив Віктор Медведчук — народний депутат України від ОПЗЖ, не оприлюднивши майна на 73 мільйони гривень.