Пісенна мандрівка Бразилією: знак з писанкою і пам’ятник Тарасу Шевченку
Понад 600 тисяч населення українського походження живе у Бразилії. >>
Деякі з британців, що покинули Швейцарію, вирішили провести залишок відпустки в сусідній Франції.
Сотні британців, які збиралися провести відпустку у швейцарському курортному містечку Фербір, таємно покинули свої готелі. У чому причина – читайте у матеріалі!
Після того як місцева влада розпорядилася відправити всіх прибулих зі Сполученого Королівства на десятиденний карантин, сотні туристів втекли, повідомляє "DW".
З 20 грудня Швейцарія перестала приймати рейси з Великої Британії й ПАР, де також була зареєстрована мутація коронавірусу. Водночас влада країни прийняла рішення про те, що всі туристи, які прибули з цих держав в період з 14 грудня, повинні провести під карантином 10 днів, починаючи з дня приїзду.
За даними видання, відповідно до розпорядження влади Швейцарії, на карантин мали вирушити 420 людей, які прибули в Фербір з Великої Британії, включно з громадянами Швейцарії, які повернулися на батьківщину зі Сполученого Королівства.
Зазначається, що 50 осіб з їх числа залишили Швейцарію відразу після отримання повідомлення про необхідність ізолюватися. З решти 370 туристів до 27 грудня у Фербірі перебувало менш як 12 осіб. Більшість гостей полишили готелі вночі.
Співробітники помітили відсутність гостей у номерах завдяки тому, що залишені біля дверей таці зі сніданком виявилися незайманими, – заявив Жан-Марк Сандоз – офіційний представник муніципалітету Багнес, де знаходиться курорт Фербір.
За його словами, муніципалітети у Швейцарії не отримали жодної підтримки в реалізації карантинних вимог, про які було оголошено цілком раптово. Також Сандоз підкреслив, що сім'ї з малими дітьми були замкнені на 20 квадратних метрах, він вважає, що це було нестерпно.
Деякі з британців, що покинули Швейцарію, вирішили провести залишок відпустки в сусідній Франції. Гірськолижні спуски там закриті, однак громадянам Великої Британії не забороняється залишати готельні номери.
Понад 600 тисяч населення українського походження живе у Бразилії. >>
Спалах рідкісних грибкових захворювань стрімко шириться по всьому світу. Цьому сприяють наслідки пандемії Covid-19 та зміни клімату, адже грибки, схоже, адаптувалися до більш високих температур. >>
Гіпотетична поява солдатів КНДР на російсько-українському фронті щонайменше підвищила градус кипіння у світовому інформаційному просторі. >>
Світ завмер в очікуванні виборів президента США, результати яких матимуть великі геополітичні наслідки для всієї цивілізації. >>
Щонайменше дев'ять випадків, коли судна "тіньового флоту" росії, починаючи з 2021 року, залишали нафтові розливи у світових водах, виявили журналісти. Імовірним джерелом був танкер "Іннова", який в той час перевозив 1 мільйон барелів санкційної російської нафти з росії. >>
Створення фонду фінансового посередництва (FIF) для підтримки України схвалила Виконавча рада Світового банку. >>