Британський міністр закордонних справ Девід Леммі заявив, що наразі простежується присутність Росії у багатьох війнах, які тривають у світі.
Як інформує УМ, про це він заявив у Брюсселі в рамках засідання міністрів закордонних справ країн НАТО, повідомляє агентство Reuters.
Леммі також акцентував увагу на те, що присутність росії простежується в багатьох війнах, які зараз відбуваються у світі. У контексті цього він закликав союзників по Альянсу "серйозно поставитися" до оборонних видатків.
"І коли ми дивимось на світ, на війну на нашому континенті в Європі, на величезну агресію, яку ми спостерігаємо на Близькому Сході за допомогою Ірану, і на розгортання конфлікту в Судані, а тепер і в Сирії, є одна країна, яка доклала до цього руку, і це – Росія", – наголосив він.
Нещодавно в британському уряді попередили, що Росія готова розпочати проти країни "хвилю кібератак" і може "вимкнути світло для мільйонів людей".
Повідомляли також, що Швеція і Норвегія відмовляються від планів створення повністю безготівкових систем через побоювання, що це зробить їх вразливими перед загрозами безпеці з боку Росії.
3 грудня стало відомо, що генеральний секретар НАТО Марк Рютте попередив обраного президента США Дональда Трампа про "серйозну загрозу" з боку Китаю, Ірану і Північної Кореї, якщо Україну підштовхнуть до підписання мирної угоди на вигідних РФ умовах.
У свою чергу міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський заявив, що Росія може бути причетна до сотні підозрілих інцидентів у Європі протягом 2024 року.
Про це повідомило агентство Reuters
Як зазначив Ліпавський, до сотні "підозрілих інцидентів" в Європі цього року можуть бути пов'язані з Росією.
"Цього року в Європі сталося 500 підозрілих інцидентів. До 100 з них можна віднести до російських гібридних атак, шпигунства, операцій впливу. Ми повинні послати потужний сигнал Москві, що з цим ми не будемо миритися", - сказав, зокрема, Ліпавський.
Додамо, що нещодавно у британському уряді попередили, що Росія готова розпочати проти країни "хвилю кібератак" і може "вимкнути для мільйонів людей".
Повідомляли також, що Швеція і Норвегія відмовляються від планів створення повністю безготівкових систем через побоювання, що це зробить їх вразливими перед загрозами безпеці з боку Росії.
З огляду на безпекові ризики голова військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер заявив, що країни Альянсу повинні будуть витрачати близько 3% свого валового внутрішнього продукту на оборону.
Як повідомляла УМ, Диктатор - диктатору: путін пообіцяв не залищити Асада “в біді”.