Італія просить про допомогу в іноземних медиків через погіршення епідситуації

09:51, 18.11.2020
Італія просить про допомогу в іноземних медиків через погіршення епідситуації

Пристроїв ШВЛ в країні достатньо, щоб впоратися з другою хвилею пандемії, але недостатньо медиків, щоб з ними працювати.

В Італії загострилася проблема нестачі медичного персоналу на тлі зростання кількості пацієнтів з COVID-19. У зв'язку з цим країна звертається по допомогу до іноземних медиків

 

Як інформує УМ, про це повідомляє Euronews.

 

Органи охорони здоров’я Італії повідомили, що пристроїв ШВЛ в країні достатньо, щоб впоратися з другою хвилею пандемії, але недостатньо медиків, щоб з ними працювати.

 

Регіони в Італії можуть автономно ухвалювати рішення щодо заходів у галузі охорони здоров'я. У районах на півночі країни, таких як П'ємонт та Ломбардія, місцева влада звернулася по допомогу до НГО з проханням надіслати лікарів з усього світу.

 

«Проблема, з якою ми стикаємось, полягає в тому, що у відділеннях інтенсивної терапії можуть працювати лише спеціалісти. Мова йде як про спеціалізованих лікарів, так і про медичних сестер. Однак цифри не обнадійливі, нам потрібні 2 000 лікарів, які можуть працювати з апаратами штучної вентиляції», — заявив Карло Палермо — лідер профспілки лікарів Італії.

 

Уряд Італії вже планує збільшити кількість ліжок у відділеннях інтенсивної терапії з наявних 5 200 до близько 11 000.

 

Палермо зазначив, що «це означатиме додавання нових ліжок там, де вже не вистачає медичного персоналу, що означає зниження рівня безпеки та якості лікування».

 

Як повідомляла УМ, американська компанія Moderna, яка розробляє вакцину від COVID-19 разом із Національним інститутом охорони здоров’я США, оголосила, що, за попередніми даними, ефективність її продукту становить 94,5%.