Порошенко дякує за підтримку: «ЄС» перемогла у 5 регіонах і заходить в усі облради

21:30, 26.10.2020
Порошенко дякує за підтримку: «ЄС» перемогла у 5 регіонах і заходить в усі облради

Петро Порошенко в Центральному штабі партії озвучує дані паралельного підрахунку голосів.

Партія «Європейська Солідарність» впевнено перемагає у п’яти регіонах України згідно з результатами паралельного підрахунку голосів на місцевих виборах.

 

Як повідомляє «Україна молода», про це заявив п’ятий президент, лідер «ЄС» Петро Порошенко під час брифінгу у Центральному штабі партії в понеділок.

 

За його словами, «Європейська Солідарність» єдина проєвропейська демократична політична сила, яка буде представлена в усіх обласних центрах України, у тому числі і в Краматорську.

 

Зокрема, за підсумками паралельного підрахунку голосів, який проводить партійний штаб, «Європейська Солідарність» лідирує на виборах у Львівській, Рівненській, Тернопільській, Київській областях та місті Києві.

 

Порошенко зазначив, що у Львівську обласну раду «Європейська Солідарність» набирає 31,82%, у Тернопільську – 22,96%, у Рівненську – 18,60%, у Київську – 19,73%.

 

 

У Києві на виборах до міської ради «Європейська Солідарність» набирає 20,28% голосів, і це перший результат по Києву.

 

«Ми дуже тішимось, що міський голова Києва Віталій Кличко, якого ми підтримали на початку кампанії і не висували свого кандидата, за останніми підрахунками може перемогти вже в першому турі», – зазначив Петро Олексійович.

 

«Це величезний крок вперед в порівнянні з парламентськими виборами минулого року, де «Європейська Солідарність» зайняла перше місце лише у Львівській області. На сьогоднішній день ми представлені у всіх без виключення областях і в п’яти ми зайняли перше місце. Але це ще не все. Я ще раз підкреслюю, що в усіх обласних центрах ми також перемогли на місцевих виборах», – наголосив попередній президент.

 

І додав: «Слуги» Зеленського не мають представництва у 3 обласних центрах, ОПЗЖ за даними нашого підрахунку голосів не долає бар’єр e шести обласних радах України. Партія Зеленського лідирує у 4 областях, ОПЗЖ лідирує у 3 областях і бореться за 4-ту».

 

Пан Порошенко також подякував своїм прихильникам: «Я хотів би подякувати всім, хто чітко і послідовно своїм голосуванням підтримав політичну силу, яка стоїть на засадах європейської та євроатлантичної інтеграції, яка чітко і послідовно впроваджує реформи, реалізує курс, закладений у Конституції України щодо постійного членства України в ЄС та НАТО».

 

Він акцентував на тому, що у Львові, Рівному та Сумах кандидати на посаду міського голови від «Європейської Солідарності» виходять до другого туру.

 

П’ятий президент зазначив, що «Європейська Солідарність» буде проводити консультації з іншими проєвропейськими силами щодо спільної підтримки у другому турі демократичних кандидатів.

 

Як повідомляла "УМ", Порошенко гостро розкритикував так зване опитування від президента Зеленського, яке проводилося на вулиці в день місцевих виборів 25 жовтня.

 

Партія "Слуга народу" програє місцеві вибори у 14 найбільших містах.