Порошенко на Хортиці: для нас ОПЗЖ не опоненти, а вороги України

17:28, 22.10.2020
Порошенко на Хортиці: для нас ОПЗЖ не опоненти, а вороги України

Петро Порошенко під час виступу на Хортиці.

П’ятий президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко вважає, що при повному потуранні нинішньої влади проросійські сили виношують реваншистські наміри і планують зайти у місцеві ради у південних та східних областях України.

 

Як повідомляє «Україна молода», про Порошенко заявив під час виступу перед прихильниками на Хортиці у Запоріжжі в четвер.

 

«Можливо, не всі виборці розуміють – не хочу образити простих людей, але верхівка Опоплатформи – це недруги України, це п’ята російська колона. І на їхніх же каналах ви можете бачити, як вони плазують перед Путіним, руку йому цілують – у найлютішого ворога України», – наголосив лідер «ЄС».

 

За його словами, «єдину проукраїнську політичну силу, парламентську опозицію, здатну боротися з Росією, ОПЗЖ остервеніло атакує». При цьому, атакують як Порошенка особисто і всю команду «ЄС» за наказом свого московського «верховного головнокомандувача».

 

Нардеп зазначив, що партія «Слуга народу» вже заявила про те, що вони будуть на сході формувати коаліцію з ОПЗЖ.

 

«Опитування громадської думки чітко демонструє, що «Європейська Солідарність» стане практично єдиною політичною силою, яка гарантовано проходить до Запорізької обласної і міської ради» – зауважив Петро Олексійович.

 

І закликав: «Тому не змарнуйте свій голос, не дайте розпорошити його на будь-які інші політичні проекти. Бо ви думаєте, що ви не будете голосувати за них, а насправді ваш голос піде ОПЗЖ або «Слугам». Ми є ядром, навколо якого гуртуються проєвропейські патріотичні сили в усіх областях сходу і півдня України. Так є в Харкові, в Одесі, так і в Запоріжжі – тут є наша потужна, сильна проукраїнська команда».

 

П’ятий президент стверджує, що кандидати від «ЄС» – це фахові управлінці, кандидати наук, аграрії, ветерани АТО, волонтери, громадські діячі, меценати, лікарі – і «серед них немає клоунів».

 

                                             Валерій Прозапас і Петро Порошенко. 

 

Зокрема, в мери Запоріжжя від «ЄС» балотується патріот і ветеран АТО Валерій Прозапас, а в мери Енергодара – ветеран АТО і політв’язень Кремля Євген Панов.

 

Як повідомляла «УМ», відвідуючи поранених вояків у клініці Запоріжжя Порошенко заявив, що Зеленський був змушений призначити проведення військового параду на 30-ту річницю Незалежності України, бо опозиція, ветерани і волонтери все одно б провели його – з президентом чи без.