У депутатки Софії Федини помер батько

12:44, 20.10.2020
У депутатки Софії Федини помер батько

Колеги Софії і просто не байдужі українці висловлюють свої співчуття у коментарях.

У народної депутатки від "Європейської Солідарності" Софії Федини помер батько

 

Як інформує УМ, про це Софія Федина повідомила у Facebook.

 

«У мене помер тато… Федина Роман Йосифович, син о. Йосифа Федини. Помоліться за його душу… Про парастас і чин похорону повідомлю пізніше», — написала Софія Федина.

 

 

Колеги Софії і просто не байдужі українці висловлюють свої співчуття у коментарях.
 
 
“Прийміть співчуття Вам та вашим рідним. Царство небесне татові, Вiчна пам’ять царство небесне!!, Прийми співчуття. Любов і пам‘ять – єдина розрада, Вічна і світла пам’ять. Хай Господь оселить його душу, де праведні спочивають.Щирі співчуття”.


Нагадаємо, Галицький районний суд міста Львова 27 жовтня розгляне справу, у якій фігурують народний депутат від “ЄС” Софія Федина і волонтерка Маруся Звіробій, про що свідчать відповідні дані на сайті суду.
 
 
Зокрема, зазначається, що розгляд цієї справи призначено на 10:30. Справу має розглядати суддя Ірина Волоско.
 
 
Як повідомляла УМ, 6 жовтня 2019 року президент Володимир Зеленський здійснив візит в Золоте Луганської області та зустрівся з добровольцями. Спілкування було дуже емоційним. Зокрема, під час розмови з одним з чоловіків Зеленський заявив: «Я прийшов тобі сказати: «Ви зброю відведіть». Ти мені переводиш стрілки. Ти мені взагалі не можеш ніякі ультиматуми озвучувати... Я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я не лох якийсь».

 

Поведінка президента дуже обурила Софію Федину і волонтерку Марусю Звіробій, які в той же день провели прямий ефір у мережі "Фейсбук", в якому з використанням ненормативної лексики розкритикували поведінку Зеленського.

 

 
Слідчі центрального апарату ДБР наприкінці листопада 2019 року направили на погодження до Генпрокуратури проєкт повідомлення про підозру народному депутату Софії Федині та волонтеру Марусі Звіробій.  Пані Федина закидає Зеленському побудову тоталітарної держави. 
 
 
10 березня 2020 року Печерський райсуд обрав Федині запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.
12 травня Федина поінформувала, що ДБР надало документ, що досудове слідство у справі, де фігурує вона і волонтер Маруся Звіробій, завершено.