Комплекс «Кєдр»: ГУР про нову балістику, якою терористична росія атакувала Дніпро
Держава-агресор росія 21 листопада завдала удару по території України, застосувавши балістичну ракету ймовірно зі складу ракетного комплексу “Кєдр”. >>
У МЗС Вірменії вважають, що турецькі військові беруть участь в боях в Нагірному Карабаху на стороні Азербайджану.
Посол Вірменії в Росії Вардан Тоганян заявив, що Туреччина перекидає у Нагірний Карабах військових з Сирії. Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган натомість заявив про «окупацію» регіону Вірменією.
Як інформує УМ, про це заявив Тоганян в ефірі «Эха Москвы», цитати якого наводить Meduza.
«Військова розвідка неодноразово заявляла, що чартерними рейсами [військові] потрапляють в деякі аеропорти на території [межуючого з Туреччиною міста] Нахічевані в Азербайджані. Близько 4 тисяч бойовиків перекидається з окупованих Туреччиною територій Північної Сирії», — заявив Тоганян. в ефірі «Эха Москвы», його цитати наводить Meduza.
У Міністерстві закордонних справ Вірменії вважають, що турецькі військові беруть участь в боях в Нагірному Карабаху на стороні Азербайджану.
Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган, якого цитує Hurriyet, наголосив, що Вірменія «повинна піти з окупованих територій» Азербайджану.
В той же час, начальник пресслужби Міністерства оборони Азербайджану Вагіф Дяргахли заявив, що у них є інформація про те, що серед убитих вірменських військових є етнічні вірмени-найманці з Сирії та країн Близького Сходу. «Вони офіційно не зареєстровані в Вірменії, тому вірменська сторона вміло приховує реальну кількість своїх втрат в боях з Азербайджаном», — сказав Дяргахли, якого цитує Интерфакс.
Як повідомляла УМ, уранці 27 вересня місто Степанакерт, а також інші населені пункти Нагірного Карабаху обстріляли з «Градів». Сторони конфлікту в Нагірному Карабаху — Азербайджан і Вірменія— звинуватили одна одну в черговій ескалації.
Вірменія і Азербайджан звинувачують один одного у провокаціях і відновленні бойових дій в Нагірному Карабаху в неділю, 27 вересня.
Нагадаємо, Вірменія й Азербайджан понад 30 років воюють за контроль над Нагірним Карабахом. Активна війна на етнічному підґрунті тривала з 1988 року до травня 1994 року, але військові зіткнення продовжились і після підписання мирного договору.
У Вірменії оголосили воєнний стан та мобілізацію через події в Нагірному Карабасі
.
Вірменія й Азербайджан понад 30 років воюють за контроль над Нагірним Карабахом. Активна війна на етнічному підґрунті тривала з 1988 року до травня 1994 року, але військові зіткнення продовжились і після підписання мирної угоди.
Держава-агресор росія 21 листопада завдала удару по території України, застосувавши балістичну ракету ймовірно зі складу ракетного комплексу “Кєдр”. >>
У День Гідності та Свободи мер Києва Віталій Кличко передав бійцям батальйону «Свобода» 4-ї бригади Нацгвардії України «Рубіж» чергову партію допомоги від громади столиці. Зокрема, бомбери «HEAVYSHOT» БпЛА Mavic різних типів, fpv-дрони та системи РЕБ. >>
Відкриття у Польщі бази протиракетної оборони США в Міністерстві закордонних справ росії назвали провокацією та пригрозили потенційним ударом по ній. >>
У Збройних силах України створено першу школу підготовки операторів безпілотних наземних роботизованих комплексів. >>
Урядовці Великої Британії заявляють, що США дозволили Україні використовувати ракети Storm Shadow для ударів по РФ. "Переломний момент" настав, коли росія залучила до війни солдатів КНДР. >>
На фронт українським захисникам поставили партію неякісних мін виробництва "Укроборонпрому". >>