Катастрофа АН-26 під Харковом: Кучер розповів як вдалось вижити курсанту В'ячеславу Золочевському

16:51, 27.09.2020
Катастрофа АН-26 під Харковом: Кучер розповів як вдалось вижити курсанту В'ячеславу Золочевському

Золочевському надають всю необхідну допомогу.

Курсанта В'ячеслава Золочевського, який 25 вересня вижив у авіакатастрофі біля Чугуєва, від смерті врятував певний збіг обставин. На щастя, його прикрили від вогню уламки фюзеляжу.

 

Слідчі Державного бюро розслідувань допитали єдиного курсанта, який вижив у авіакатастрофі під Чугуєвом. .Інформацію, яку розповів Золочевський, наразі не розголошують. Однак голова Харківської ОДА Олексій Кучер розповів, як хлопцю вдалося вижити під час авіакатастрофи, повідомляє Укрінформ.

 

"Він додатково повідомив, що вцілів, бо перебував у певній "капсулі" з фюзеляжу, частиною літака прикрило, і тому вогонь не дістав його. Він прийшов до тями і зміг покинути літак, який палав",- переповів слова хлопця Кучер.

 

Крім того, начальник військово-медичного клінічного центру Північного регіону Едуард Хорошун зазначив, що Золочевському надають всю необхідну допомогу.

 

"Добу він провів із позитивною динамікою, температури немає, показники в нормі. Зробили перев'язку, рани загоюються. Ведеться комплексна робота, з ним працюють травматолог, хірург, нейрохірург, терапевт, психіатр, психолог", – додав Хорошун.

 

Як повідомляла УМ, військовий літак АН-26 розбився при заході на посадку 25 вересня близько 20:45 поблизу міста Чугуїв на Харківщині. На його борту перебували 27 осіб: 7 членів екіпажу та 20 курсантів.
 

На борту літака перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, а також військові льотчики. Із самого початку курсантів мало бути 21, але одного хлопця не допустили до виконання польоту. Внаслідок авіакатастрофи загинули 26 людей. Живим залишився лише курсант В'ячеслав Золочевський. Зараз він перебуває у лікарні.

 

Як повідомляла "УМ", курсант Олександр Скочков, який загинув у жахливій катастрофі Ан-26 поблизу Чугуївського військового аеродрому, був сином військового льотчика, штурмана авіаційної ескадрильї Ігоря Скочкова, який загинув після збиття Іл-76 «вагнерівцями» поблизу Луганського аеропорту у червні 2014 року.

 

На борту військового літака АН-26, що розбився 25 вересня, знаходився син депутата Миколаївської обласної Ради Вадима Олабіна – 20-річний солдат Володимир Олабін, він загинув.