Учні столичного ліцею № 59 зібрали гроші на авто для 57-ї бригади, фото
Учні та батьки ліцею №59 міста Києва відгукнулися на заклик бійців ЗСУ і провели благодійну ярмарку, щоб підтримати наших захисників на фронті. >>
Станом на 3 серпня коронавірусом на Тернопільщині заразилися 3113 людини.
З 3 серпня потяги далекого сполучення тимчасово не зупинятимуться у Луцьку та Тернополі. Причина – міста потрапили в червону зону за рівнем поширення коронавірусу.
Пасажирам, які планували поїздку до чи з Луцька або Тернополя, повернуть повну вартість квитків. Укрзалізниця відновить зупинку на цих станціях після рішень регіональних комісій з надзвичайних ситуацій.
Додамо, що таке рішення "Укрзалізниці" не всі сприйняли терпимо.
До прикладу, мешканці Тернополя, обурені внесенням міста до "червоної" карантинної зони, влаштували бунт у потязі й зупинили його, попри заборону.
Про інцидент на сесії міської ради 3 серпня розповів мер Тернополя Сергій Надал, пише 0352.ua За його словами, тернополяни були не згодні з тим, що в місті відтепер заборонено зупинку потягів, і таки домоглися її, їдучи з Херсону.
"Там їхало 85 тернополян, їхали батьки з дітьми, хворими на ДЦП. Тільки коли тернополяни вчинили бунт, керівник потяга таки погодився зупинитися і висадити людей в Тернополі", – розповів Надал.
Він також зачитав повідомлення від жителів міста, які стали заручниками в потягу "Київ–Трускавець", зазначивши, що в мерії отримують "масу звернень" такого штибу від громадян.
"Саме зараз перебуваємо в потязі №49, на який "Укрзалізниця" нам продала квитки учора уже після внесення Тернополя у "червону" зону. Про те, що потяг не зупинятиметься в Тернополі, дізналися від провідниці. Начальник потяга вибачився і запропонував виходити о першій ночі у Хмельницькому або о четвертій ранку у Львові. Нас таких заручників – 15 лише у вагоні. Чому нас як злочинців етапують заблокованими в потягу без права й можливості вийти в рідному місті?" – обурюються люди.
Водночас, тернопільській міській раді висловили незгоду з постановою Кабінету міністрів України про віднесення міста до "червоної" зони карантину відповідно до рівня поширення COVID-19.
"Позачергова сесія Тернопільської міської ради заявляє рішучу незгоду проти віднесення нашого міста до так званої червоної зони карантину і транспортної блокади, введеної чиновниками уряду України", - на своїй сторінці в Facebook повідомив мер Тернополя Сергій Надал за підсумками позачергової сесії міськради, яка відбулася в понеділок, 3 серпня.
Під час сесії мер наголосив, що до міськради звернулися нібито сотні підприємців і жителів Тернополя з проханням "не блокувати місто" та не встановлювати режим "червоної зони", адже "ситуація у місті не критична і стабільна, а при ухваленні рішення ніхто із місцевими громадами не консультувався".
"При ухваленні такого рішення, Кабінет Міністрів України, жодним чином не радився із місцевою владою, і жодного офіційного документу, яким керуються органи влади та поліція, Тернопільська міська рада не отримувала", – зазначив мер міста.
Депутати у своїх виступах наголошували, що введення "червоної зони" є недоцільним для Тернополя. На їх переконання, таке рішення спричинить чергову хвилю безробіття, передає 0352.ua.
"Кожне владне рішення має бути відповідальним. Внесення Тернополя до "червоної зони" – це блокада. Людей позбавлять заробітку, джерела існування і не пропонують жодної допомоги. Це безвідповідально", – заявив депутат Тернопільської міської ради Андрій Грицишин.
Додамо, станом на 3 серпня коронавірусом на Тернопільщині заразилися 3113 людини.
Як повідомляла УМ, місцева влада Тернополя не буде посилювати карантин, попри те, що державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій віднесла місто до «червоної» зони. Тим самим мерія Тернополя наслідувала приклад мерії Луцька, яка обурилася вимогою МОЗ посилити карантин у місті: зупинити громадський транспорт і закрити заклади громадського харчування тощо.
Учні та батьки ліцею №59 міста Києва відгукнулися на заклик бійців ЗСУ і провели благодійну ярмарку, щоб підтримати наших захисників на фронті. >>
Сьогодні, 11 листопада, виповнюється 136 років з дня народження Федора Федоровича Терещенка - українського авіаконструктора, останнього дореволюційного представника славної династії українських цукрозаводчиків, відомого мецената. >>
Регулярне ТО та заміна зношених деталей – обов’язкова частина догляду за машиною. Це впливає на безпеку та комфорт під час поїздок >>
Український бронеавтомобіль UAT-TISA кодифікували та допустили до використання в Силах оборони. >>
Для посилення морської та берегової оборони країни Австралія передасть Україні 14 катерів. >>
Для атак безпілотниками і ракетами по торгових суднах у Червоному морі єменські хусити використовували дані російських супутників. >>