День Соборності: однострої УНР у Слов’янську і «ланцюг єднання» у Херсоні
Цього дня в 1919 році відбулося проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. >>
Франція запросила Україну до участі в розшифровці даних "чорних скриньок" літака компанії МАУ.
Франція офіційно запросила українських експертів до спільної розшифровки "чорних скриньок" літака МАУ, який був збитий в Ірані 8 січня 2020 року.
Як інформує «Україна молода», про це повідомив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін у соцмережах в ніч на четвер.
Зокрема, дипломат повідомив, що Франція запросила Україну до участі в розшифровці даних "чорних скриньок" літака компанії МАУ, який зазнав катастрофи в Ірані на початку цього року.
«Сьогодні Україна отримала запрошення від Франції направити наших експертів для участі в розшифровці «чорних скриньок» РS752, які (згідно з попередніми обіцянками Ірану) мають прибути до Ліону 20 липня ц.р.» - написав пан Єнін.
Дипломат наголосив, що завдання України - забезпечити максимальний рівень міжнародного визнання фактів незаконного втручання у випадку з рейсом PS752.
«Це наблизить всіх нас до встановлення справедливості та гідних компенсацій родинам загиблих!» - резюмував заступник міністра.
Як повідомляла «УМ», 8 січня 2020 року після зльоту з аеропорту Тегерана ракетою було збито літак Boeing-737 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», що виконував рейс PS752 за маршрутом Тегеран - Київ.
На борту перебували 176 осіб: 167 пасажирів і дев'ять членів екіпажу. Всі вони загинули. Серед них 11 українців - двоє пасажирів і дев'ять членів екіпажу. Також серед загиблих - громадяни Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, Великої Британії.
Наприкінці червня Іран відправив до Франції бортовий самописець зі збитого 8 січня цього року українського пасажирського лайнера.
Цього дня в 1919 році відбулося проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. >>
Мовиться про 2 керівників та службову особу регіональних сервісних центів відомства. Розслідування щодо них вже завершене >>
На кордоні України та Польщі 22 січня виникли довжелезні черги. Люди чекають на перетин кордону і на автомобільній смузі, і на пішохідному переході. >>
Сервіс українською. За лічені дні дії закону про обслуговування українською мовою до офісу Уповноваженого із захисту державної мови надійшло близько сотні звернень. >>
Через пандемію коронавірусу 31-й ланцюг національної єдності цьогоріч уперше не відбудеться «вживу». >>
“Кримська платформа” — це багаторівнева діалогова платформа, ключова ціль якої — це повернення теми Криму на високий порядок міжнародної уваги. >>