Угорщина повернула загарбані кошти та цінності Ощадбанку
Захоплені угорськими спецслужбами в березні цього року кошти та цінності Ощадбанку – Угорщина повернула Україні. >>
Більшості з заробітчан доведеться лишитися вдома
У Виноградові, що на Закарпатті утворилася довжелезна черга у банк. Адже після чергового етапу послаблення карантинних обмежень українці почали збирати документи для виїзду на заробітки за кордон.
Як інформує УМ, про це повідомляє телеграм-канал Teza.
Люди декілька годин стоять у черзі, щоб сплатити візовий збір.
На відео, оприлюдненому у телеграм-каналі, видно, що люди утворили стометрову чергу біля відділення одного з банків.
"Люди стоять, щоб сплатити візовий збір і отримати дозвіл на роботу у Європ"і, – мовиться у повідомленні.
Нагадаємо, відтепер українцям можна працювати за кордоном, але лише в тому випадку, якщо вони отримали контракт щонайменше на три місяці, поселення і транспортування в обидва боки, а також медичне страхування, яке покриває лікування від COVID-19.
Більшості з заробітчан доведеться лишитися вдома, оскільки нові вимоги важко виконати. Більшість людей самі організовують своє транспортування. Деякі заробітчани працюють за короткими контрактами, дія яких менша, ніж три місяці. Крім того, є й такі, хто працює взагалі без контракту.
Українці можуть поїхати на заробітки при наявність посвідки на тимчасове чи постійне проживанн, відкритої робочої візи та запрошення від роботодавця.
Захоплені угорськими спецслужбами в березні цього року кошти та цінності Ощадбанку – Угорщина повернула Україні. >>
Друга ракетка України Марта Костюк стала переможницею престижному грунтового турніру в Мадриді, перегравши у фіналі нейтральну тенісистку з російським паспортом Мірру Андрєєву - 6:3, 7:5. >>
Коли наш воїн, наш звитяжний лицар Микола Андрійчук відходить у вічність, сама українська земля, в образі цього благородного птаха, приходить віддати йому останню шану. Це не просто лелека. Це — дух нашої нації, це голос тисячолітньої історії, що схиляє голову перед подвигом Героя. >>
Про колективну відставку оголосило Міжнародне журі 61-ї Венеційської бієнале. >>
Багатонаціональну коаліцію у сфері оборонного забезпечення CORPUS для кращої координації закупівельних агенцій створили Україна, Італія, Фінляндія, Норвегія, Швеція та Велика Британія. >>
Мобільні тренажери винищувачів F-16, які мають пришвидшити підготовку пілотів, підвищити ефективність перехоплення повітряних цілей і посилити захист неба нарешті отримала Україна. >>