У Венеції стався вибух на хімзаводі

16:44, 15.05.2020
У Венеції стався вибух на хімзаводі

Влада закликала жителів зачинити вікна і двері та залишатися вдома.

У п’ятницю в промисловій зоні Венеції, у материковій частині міста в районі Порто-Маргера, за кілька кілометрів від історичного центру стався вибух на хімічному заводі, у зв’язку з яким влада закликала жителів зачинити вікна і двері та залишатися вдома.

 

Як інформує УМ, про це повідомляє Corriere Della Sera.

 

У результаті був поранений робітник.


На місце події прибули машини швидкої допомоги і пожежна служба. Внаслідок вибуху в небо здійнявся густий стовп чорного диму, який було видно з усіх куточків міста. Влада закликала мешканців зачинити вікна і не виходити на вулицю.

На заводі, який перебуває в епіцентрі страйків і протестів у зв’язку з побоюваннями щодо безпеки, виробляють фарби, розчинники та відбілювачі.

 

Близько першої години дня пожежникам вдалося загасити основний вогонь.

 

Одна з найбільш постраждалих від пандемії коронавірусу країн Італія лише нещодавно почала послаблювати жорсткий карантин і знімати обмеження на пересування. З 4 травня італійці отримали можливість відвідувати близьких в межах одного регіону. 

 

А ще в уряді Італії пропонують скасувати з 3 червня обмеження на пересування між реагіонами, запроваджене у зв'язку з епідемією коронавірусу, повідомляє La Stampa.

 

Зокрема, згідно з проєктом, з 18 травня припинять діяти обмеження на будь-які переміщення в межах регіону в якому, мешкає громадянин. З 3 червня пропонується припинити дію обмежень на пересування між регіонами, за винятком окремих районів, якщо щодо них існує обґрунтована загроза зараження.

 

Італія обмежила переміщення між регіонами і всередині них з введенням карантину в середині березня. Поїздки стали можливі тільки в разі робочої необхідності, за станом здоров'я і в екстрених ситуаціях.