Росія масово вербує обманом єменців на війну в Україну
Для участі в бойових діях в Україн - росія завербувала сотні єменців. Їх привезли в результаті тіньової операції з торгівлі людьми. >>
Кількість загиблих внаслідок антиурядових протестів в Іраку, які відновилися з новою силою, зросла до майже 40 осіб, повідомляють медики та чиновники.
Щонайменше 25 людей загинули, коли іракські сили безпеки відкрили вогонь по протестувальниках, які зібралися на двох мостах через річку Євфрат у місті Насірія.
Ще четверо людей померли у Багдаді, 10 - у місті Ан-Наджаф, де учасники акцій підпалили консульство Ірану, пише BBC.
Упродовж останніх тижнів у багатьох містах Іраку проходять протести: мітингувальники вимагають створення нових робочих місць, боротьби з корупцією і виступають проти засилля бюрократії.
За час протестів загалом у країні загинуло вже понад 350 людей, поранення отримали тисячі.
Тим часом місцева армія оголосила про створення особливих "кризових підрозділів" для боротьби з безладами.
Армія надіслала підкріплення, щоби придушити невдоволення в Насірії, батьківщині прем'єра країни Аділь Абдул-Махді і гарячій точці протестів.
Військові використовували зброю та сльозогінний газ, щоби розігнати сидячий протест на двох мостах. Мітингувальники у відповідь підпалили поліцейську дільницю.
У місті Ан-Наджаф сили безпеки застосували до протестувальників жорстких заходів після підпалу консульства Ірану. За повідомленнями, працівникам консульства вдалося залишити будівлю.
Протестувальники скандували "Іран з Іраку", коли полум'я охопило будівлю. Іран оперативно засудив інцидент і заявив, що відповідальність за підпал консульства несе уряд Іраку.
Іракська молодь, обурена нездатністю уряду ліквідувати безробіття і впоратися з корупцією, а також налагодити управління в країні, на початку жовтня вийшла на вулиці Багдада з першими протестами.
Перша хвиля протестів тривала шість днів, упродовж яких було вбито 149 протестувальників.
Після цього прем'єр-міністр Абдул-Махді дав вказівку провести перестановку членів Кабміну, скоротити зарплати високопосадовців і вжити заходів зі скорочення безробіття серед молоді.
Проте ці обіцянки не переконали протестувальників, які знову вийшли на вулиці іракських міст наприкінці жовтня.
Сили безпеки почали розганяти мітингувальників з особливою жорстокістю, відкриваючи по них вогонь та застосовуючи сльозогінний газ і водомети. Це, своєю чергою, призвело до ще більшого посилення протестів.
Для участі в бойових діях в Україн - росія завербувала сотні єменців. Їх привезли в результаті тіньової операції з торгівлі людьми. >>
Від березня цього року росія, порушила санкції ООН, поставила Північній Кореї більше мільйона барелів (понад 56 тисяч тонн) сирої нафти, розплачуючись нею за військову підтримку Пхеньяном російської війни проти України. >>
Після нещодавнього українського удару по Курщині високопоставлений північнокорейський генерал дістав поранення. >>
Раніше затриманого Василя Веремейчика — колишнього бійця полку Кастуся Калиновського, який воював на боці України – Вʼєтнам видав Білорусі. >>
Між чотирма країнами в Балтійському морі пошкоджено кабелі зв'язку: один між Фінляндією та Німеччиною, а інший - між Швецією та Литвою. >>
Від Північної Кореї Росія отримала ракетні та артилерійські системи великої дальності. >>