Дрони атакували НПЗ у Новокуйбишевську та Сизрані
В Самарській області українські безпілотники вдарили по нафтопереробному заводу та об’єктах паливної інфраструктури в інших регіонах росії. >>
В Італії стався вибух на фабриці феєрверків, в результаті якого загинули кілька людей.
Про це повідомляє ANSA.it.
Наголошується, що, щонайменше три людини загинули і двоє зникли без вісті після вибуху на фабриці феєрверків біля Мессіни. Серед загиблих - 71-річна дружина власника фабрики. Вона померла миттєво.
Втрати можуть зрости, бо кілька людей зникли безвісти. На місці працюють рятувальники. Про причини пожежі поки не повідомляють.
Як повідомляла УМ, 15 листопада о 14:30 на арсеналі в Балаклії на спеціально обладнаному майданчику для утилізації боєприпасів сталося близько 20 вибухів.
За інформацією Генштабу ЗСУ, внаслідок цієї надзвичайної події двоє військовослужбовців-саперів загинули, п’ятеро отримали поранення.
Згодом, 17 листопада, в лікарні від політравм помер ще один постраждалий від вибуху – старший солдат родом з Кіровоградщини. Серед постраждалих двоє уродженців Чугуєва Харківської області, один з Києва.
Слідчі теруправління ДБР у Полтаві проводять досудове розслідування за ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України - недбале ставлення військової службової особи до служби, що спричинило істотну шкоду, вчинене в умовах особливого періоду.
Генштаб ЗСУ висловив припущення, що ймовірно у ході завантаження залишків боєприпасів та їхніх елементів, які готували для утилізації, зокрема твердопаливного двигуна до ракет 3М9 зенітно-ракетного комплексу «Куб», відбулось його загоряння з подальшим підривом накопичених для знищення вибухонебезпечних предметів.
В Самарській області українські безпілотники вдарили по нафтопереробному заводу та об’єктах паливної інфраструктури в інших регіонах росії. >>
Одеську область російські війська вночі масовано атакували безпілотниками, унаслідок чого пошкоджень зазнали обʼєкти портової, транспортної та житлової інфраструктури. >>
Співробітники головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях спільно з побратимами 1-го Окремого центру безпілотних систем ЗСУ знищили ворожі ешелони з пальним під Луганськом. >>
Внаслідок російських ударів по Києву вночі 16 квітня, руйнування зафіксували у Подільському, Оболонському, Шевченківському та Деснянському районах – чотири людини, серед яких дитина, загинули та 54 постраждали. >>
Вранці 15 квітня безпілотники атакували завод у місті Стерлітамак у російському Башкортостані. >>
На Донеччині російські війська завдали удару авіабомбою ФАБ-1500 по центральній частині Словʼянська >>