Коломойський пропонує відвернутися від Заходу у бік Москви - NYT

14:38, 13.11.2019
Коломойський пропонує відвернутися від Заходу у бік Москви - NYT

Олігарх Ігор Коломойський вважає, що Україні варто відвернутися від Заходу та налагодити відносини з РФ.

 

Про це пише The New Your Times.

 

"Вони все одно сильніші. Ми повинні покращити наші відносини. Люди хочуть миру, гарного життя, вони не хочуть воювати. А ви - Америка - змушуєте нас воювати, навіть не даючи нам коштів на це", - сказав Коломойський, порівнюючи силу Москви з можливостями України.

 

Також олігарх заявив, що кредити з РФ можуть замінити Україні кредити МВФ. Як зазначає видання, такі коментарі відображають його розчарування тим, що західні дипломати та Міжнародний валютний фонд спонукають президента Зеленського не допустити, щоб Коломойському повернули контроль над ПриватБанком.

 

"Ми готові взяти у росіян 100 мільярдів доларів. Я думаю, що вони з радістю нам їх нададуть. Який найшвидший спосіб вирішити проблеми та відновити добрі відносини? Тільки гроші", - зазначив олігарх.


Нагадаємо, місія Міжнародного валютного фонду розпочне свою роботу в Києві 14 листопада, для продовження обговорень з представниками влади стосовно нової програми.

 

"Заспокою одразу паніку ... Ми розпочали обговорення нової 3-річної програми підтримки в рамках механізму розширеного фінансування", - повідомив Олексій Гончарук.