США вимагає «безумовну капітуляцію» Ірану, Ізраїль - знищив бункер Хаменеї
Безумовної капітуляції» вимагає Президент США Дональд Трамп відкидаючи будь-яку угоду з Іраном. >>
Президент Росії Володимир Путін вніс до Держдуми законопроєкт, який пропонує відкликати визнання Росією Міжнародної комісії з розслідування порушень гуманітарного права під час міжнародних військових конфліктів.
Про це повідомляє "Європейська правда".
Міжнародну комісію зі встановлення фактів створили відповідно до додаткового протоколу 1977 року до Женевських конвенцій від 12 серпня 1949 року, який стосується захисту жертв міжнародних збройних конфліктів.
Цей протокол був ратифікований СРСР в 1989 році. Законопроєкт пропонує відкликати визнання комісії Росією.
У листі до глави Держдуми Путін пояснює, що запропонував відкликати визнання комісії через "виняткові обставини", які "зачіпають інтереси Російської Федерації і вимагають вжиття невідкладних заходів".
Заступник голови МЗС України Сергій Кислиця вважає, що таким чином країна-агресор намагається уникнути відповідальності за свої злочини в іноземних конфліктах.
Безумовної капітуляції» вимагає Президент США Дональд Трамп відкидаючи будь-яку угоду з Іраном. >>
Інкасаторські машини Ощадбанку затримані в Угорщині наразі перебувають на території Антитерористичного центру. >>
Країни Європейського Союзу здебільшого відхилили ідею надати Україні план «зворотного членства» — побоюються, що ця реформа підірве довіру до процесу вступу. >>
Російське судно "Арктик Метагаз" було атаковане біля берегів Лівії із застосуванням безекіпажних катерів – офіційна Москва вже поклала відповідальність за операцію на українську сторону. >>
Вибори в Україні відбудуться не під час тимчасового перемир'я, а після закінчення війни. >>
Андрій Єрмак, ескерівник Офісу президента, очолив створений за його ініціативи при Національній асоціації адвокатів комітет з питань захисту постраждалих від збройної агресії проти України, компенсаційних механізмів та євроінтеграційного правового забезпечення відновлення. >>