Командування ООС готує повне відведення військ

12:21, 18.09.2019
Командування ООС готує повне відведення військ

Володимир Кравченко (в центрі) (фото: facebook.com/pressjfo.news)

Командувач операції Об'єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко заявив, що уздовж всієї лінії розмежування на Донбасі проводяться підготовчі заходи з відведення військ.
 
Про це повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил.
 
"На сьогодні проводяться підготовчі заходи з відведення військ уздовж всієї лінії розмежування. Таке завдання визначено начальником генерального штабу Збройних сил, міністром оборони та главою держави. Ми до цього готові заради покращення життя наших громадян та, зрештою, все буде залежати від дзеркальних дій з протилежного боку", - йдеться в повідомленні.
 
Кравченко також розповів про перспективи створення безпечних районів навколо населених пунктів Золоте та Петровське.
 
Він додав, що в Станиці Луганській наразі тривають підготовчі роботи до початку робіт з відновлення мосту. Вже підготовлено майданчик під будівельну техніку та для розміщення будівельних матеріалів, розширено та відновлено дорожнє покриття під'їзної дороги.
 
Крім того планується запустити додатковий автобус, щоб полегшити перетин лінії зіткнення.
 
Нагадаємо, 1 липня президент Володимир Зеленський заявив, що в Станиці-Луганській відбулося розведення військ з обох сторін. Це підтвердила Моніторингова місія ОБСЄ.
 
4 серпня стало відомо, що ремонт зруйнованого мосту у Станиці Луганській після розведення сил та засобів не можуть розпочати через відсутність гарантій безпеки з боку незаконних збройних формувань ОРЛО.
 
20 серпня українська сторона почала демонтувати фортифікаційні споруди біля мосту у Станиці Луганській. Окупанти тоді відмовилися від "дзеркальних" дій.