Андрій Богдан заявив, що в «Слузі народу» є психічно хворі люди

13:28, 16.09.2019
Андрій Богдан заявив, що в «Слузі народу» є психічно хворі люди

Андрій Богдан (фото: прес-служба президента України)

Глава Офісу президента Андрій Богдан розповів, що в партії "Слуга народу" є психічно хворі і божевільні нардепи.
 
Про це він сказав в інтерв’ю ВВС.
 
Так, зокрема, в Богдана запитали, як офіс президента реагує на звинувачення деяких депутатів "Слуги народу", які запевняють, що в Зеленського не рахуються з народними обранцями і хочуть їх перетворити на "ручних тваринок".
 
"Там (у "Слузі народу", - ред.) є божевільні люди, психічно хворі. Зріз суспільства. Наука не встановила, хто така психічно здорова людина, в кожного з нас є фобії, і у вас, і в мене. Немає еталону психічно здорової людини", - відповів керівник ОПУ.
 
"Хтось себе відчуває тваринкою - що ж ми можемо зробити. Питання цілей та ідеології. Вони сваряться, щось не розуміють, щось вимагають. Але поки вони йдуть разом до однієї цілі - ми всі одна команда. Якщо хтось там вийде з команди і перестане бути частиною нашої команди - мабуть, ми будемо розцінювати його ворогом", - попередив Андрій Богдан.
 
Також у глави офісу Зеленського запитали, чи не бояться там наростання конфлікту в стосунках президента і парламенту.
 
"Не думаю, що буде наростати. Ви не усвідомлюєте, як тяжко приймати такі рішення. Тобто 254 людини, більшість з яких прийшли не з твого кола спілкування. Абсолютна більшість. Треба розуміти джерела формування цих списків, звідки взялися ці люди. Частина людей прийшла реально з Фейсбука, як Ліза Богуцька, частину людей ми в інтернеті шукали: хто популярний по цьому округу - ми йому дзвонили і питали: "Йдеш від нас? Завтра треба віднести документи". Є й такі люди", - розповів Богдан.
 
Він додав, що "когось давали обласні штаби", "є журналісти, яких "рекомендував наш прес-центр", "є люди від BRDO, яких привів Олексій Гончарук", "яких ми в житті ніколи не бачили".
 
"Це єдиний список, який сформувався без копійки грошей. Ніколи ні одна партія в Україні не формувала такий список. Звичайно, там різні люди. Там є люди, які раніше на базарі продавали фрукти, там є весільні фотографи. Там різні люди. Частина нашої роботи - це формувати з них команду", - стверджує Богдан.  
 
Відомо, що видання "Українська правда" з посиланням на співрозмовників у Верховній Раді писала, ніби дехто з фракції "Слуги народу" скаржиться, що Офіс президента з ними не рахується і намагається зробити з фракції "абсолютно ручних тваринок" для прийняття потрібних йому рішень.
 
Зазначимо, колишній юрист олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан фігурував у кількох скандалів з моменту його призначення керівником ОП. Так, Мін'юст вимагав виконання закону про люстрацію щодо Андрія Богдана.
 
Також у ЗМІ спалахнув скандал через недостовірну інформацію про відставку Андрія Богдана.
 
А в День незалежності Андрій Богдан гуляв на весіллі юриста олігарха Курченка в Сен-Тропе.