Україна запровадила санкції проти 656 морських суден «тіньового флоту»
Указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 656 суден, які є частиною тіньового флоту рф, 13 грудня підписав президент України Володимир Зеленський. >>
Мер Києва Віталій Кличко заявив, що глава Офісу президента Андрій Богдан намагався змусити його координувати свої дії із забудовником Андрієм Вавришем або директором "1+1 медіа" Олександром Ткаченком.
Про це він повідомив на пресконференції в п'ятницю, скликаній у зв'язку з планами Офісу президента розділити посади голови КМДА й мера Києва, пише Лівий берег.
"Пан Богдан заявив, що я повинен коригувати свої дії щодо процесів у місті, з двома персоналіями на мій вибір. Були озвучені прізвища пана Вавриша та пана Ткаченка. Цей дзвінок був 2-3 тижні тому. Я запитав: "Скажіть, пане Богдане, які офіційні посади в них і яку роль вони повинні мати в консультаціях", - сказав Кличко.
Мер розповів, що останнім часом він мав кілька зустрічей з Богданом, також він двічі зустрічався і з президентом Володимиром Зеленським.
Кличко вчергове наголосив, що поділ посад і запровадження в столиці двовладдя буде неконституційним.
"Справа не в прізвищах і не в тому, що Кличко чіпляється за крісла, а в ключових принципах. Ідеться про наступ на самоврядування, про згортання реформ децентралізації", - сказав Кличко.
"Киян хочуть позбавити права обирати владу у своєму місті. Щоб загорнути це в товарну упаковку, пішли в хід різні способи - від маніпулювання законом до бруду проти влади, обрану киянами", - додав Кличко.
Нагадаємо, 24 липня Офіс президента попросив у Кабінету міністрів внести подання на звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка.
Раніше міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, який підтвердив йому чутки про розділення повноважень мера столиці і очільника Київської міської державної адміністрації.
Указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 656 суден, які є частиною тіньового флоту рф, 13 грудня підписав президент України Володимир Зеленський. >>
Президенту Володимиру Зеленському керівник ГУР Кирило Буданов доповів про деталі підготовки спеціального заходу для звільнення цивільних, які перебували в Білорусі, серед сотні людей – 5 українців. >>
Росіяни в ніч проти 13 грудня запустили понад 450 ударних дронів та 30 ракет різних типів по Україні, пошкоджені більш як десять цивільних об'єктів. >>
Служба безпеки та Національна поліція викрили трьох чоловіків, які здійснили подвійний терористичний акт у Києві 11 грудня. Затримання відбулося по «гарячих слідах» протягом 6 годин після вчинення вибухів. >>
Президент Володимир Зеленський нібито єдиний, кому не подобається запропонований Вашингтоном план завершення війни, тоді як його оточення підтримує цей проєкт. >>
Президент Володимир Зеленський у зверненні до Коаліції охочих закликав до забезпечення гарантій безпеки України, співпраці у межах програми PURL і якнайшвидшого руху вперед у питанні використання заморожених російських активів. >>