Студент Іван Голод заявив про погрози через акцію проти Портнова

11:16, 20.06.2019
Студент Іван Голод заявив про погрози через акцію проти Портнова

Студент повідомив про погрози незаліками від охоронців університету за участь в акції протесту проти призначення Андрія Портнова професором КНУ.

 

Про це написав активіст Сергій Мазур у Facebook.

 

"Іван Голод. Студент КНУ ім.Шевченка. Один з організаторів акції Ні Портнову в КНУ! Вгадайте чому йому сьогодні погрожували охоронці університету і обіцяли незаліки", - написав Мазур.

 

Він також зазначив, що "акція не лише про те, щоб звільнили Портнова, а й щоб підтримати таких студентів, яких адміністрація хоче поставити на місце". 

 

 

Пізніше в коментарях про погрози підтвердив і сам студент. 

 

"Здавав останній іспит, а не залік (Сергій помилився). Погрози не здати іспит були публічними (Вся група підтвердить). Підтримати сьогодні - це реальна допомога, але найбільша небезпека нездання буде якраз на наступній сесії - взимку", - уточнив Іван Голод.

 

 
Андрій Портнов працював на кафедрі конституційного права юридичного факультету в КНУ імені Шевченка з 2009-го по 2014 рік. Іванченко нагадав, що політика звільники в лютому 2014 року.
 
"Він працював тоді як сумісник, був звільнений у зв’язку з тим, що ми прийняли на його посаду штатного працівника. Ви знаєте, ким він тоді був по основній посаді", - зазначив керівник відділу кадрів.
 
У соцмережах закликали прийти на протест проти прийняття Андрія Портнова на роботу в КНУ імені Шевченка, який відбудеться 20 червня о 18.30 біля "червоних" корпусів.
 
 
Портнов заявив, що не проти протестів проти його роботи в університеті Шевченка. 
 
 
Як відомо, Андрій Портнов працював у адміністрації президента-втікача Віктора Януковича, у січні 2014-го став першим заступником голови Адміністрації. Після втечі Януковича Портнов також залишив Україну і п’ять років перебував за кордоном.
 
 
 
Як відомо, 5 березня 2014 року Євросоюз заморозив на 1 рік активи 18 колишніх українських високопосадовців, яких підозрюють у незаконному заволодінні державною власністю. Під санкції потрапив також Портнов.
 
Через рік Європейський союз виключив із санкційного списку чотирьох колишніх українських високопосадовців, зокрема і Портнова.
 
19 травня, після виборів президента, Андрій Портнов повернувся до України.