Повернення «свошників» із фронту спричинило хвилю насильства в рф - розвідка
У росії повернення військових із фронту перетворилося на серйозну внутрішню загрозу – «ветерани» війни проти України вже вбили або покалічили понад тисячу людей. >>
Поет Артем Полежака вважає, що затягування часу грає на користь вбивці.
Відомий поет Артем Полежака не задоволений вироком вбивці його рідного брата Олександра Полежаки і восьмимісячної племінниці Ярослави, винесеного Фрунзенським райсудом Харкова у четвер.
Як повідомляє прокуратура Харківської області, суд визнав винним 36-річного водія у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч.ч. 1, 3 ст. 286 КК України).
Тоді п’яний водій, тікаючи на джипі з місця аварії, влетів у «ВАЗ2102», в результаті чого загинуло восьмимісячне немовля, а батько дитини – 35-річний харківський архітектор Олександр Полежака помер від отриманих травм у лікарні. Інші пасажири вижили.
Наразі водія засудили до восьми років позбавлення волі, але начальник відділу прокуратури області Ігор Чуб наголошує, що «наразі вирок суду не є чинним, оскільки триває час на його апеляційне оскарження».
Утім, брат і дядько загиблих, поет Артем Полежака упевнений, що підсудний обов’язково скористається апеляцією. Свою думку він висловив у Facebook, назвавши пост «Знову Зрадомога».
«Вісім років дали ганд..у, але ще є місяць на апеляцію. Логічно, що воно цим скористається, бо наразі в нього день за два, і наскільки це ще розтягнеться, я не знаю. Так що вирок в силу не вступив і яким він буде, коли вступить - це ще питання. Друзі журналісти! Щиро Вам дякую за те, що тримаєте нашу справу під контролем! Боротьба триває», - написав Артем Полежака.
У свою чергу, речник Генпрокурора Лариса Сарган у коментарі до посту поета написала, що «прокуратура просила 10 років» позбавлення волі.
«Він повністю визнав свою вину і розкаявся у скоєному. Мабуть через повне визнання вини суд скоротив до 8 років», - припустила пані Сарган. І висловила сподівання, що під час розгляду апеляційної скарги вирок не буде зменшено.
«Та і ми ж на це сподіваємось, але хочеться вже конкретики. Ну, будемо вірити в краще», - додав Артем Полежака.

Нагадаємо, резонансна аварія сталася ввечері 27 грудня 2016 року на Салтівському шосе у місті Харкові.
Немовля загинуло миттєво в аварії, яку вчинив п’яний водій на джипі Toyota Prado. Тоді як батька дівчинки не вдалося втрятувати медикам. Врятувати вдалося лише дружину загиблого – Діану, яка перебувала у шоці від втрати чоловіка і доньки.
Харківського архітектора і дизайнера меблів 35-річного Олександра Полежаку і його восьмимісячну доньку Ярославу поховали в селищі Вільшани під Харковом 30 грудня.
Цю справу узяв під свій контроль Генпрокурор Юрій Луценко.
У росії повернення військових із фронту перетворилося на серйозну внутрішню загрозу – «ветерани» війни проти України вже вбили або покалічили понад тисячу людей. >>
У Києві Шевченківський райсуд змінив запобіжний захід з арешту без права внесення застави на цілодобовий домашній арешт детективу Національного антикорупційного бюро Віктору Гусарову. >>
У Харківській області російські війська 7 грудня завдали удару по греблі Печенізького водосховища, що розташоване на річці Сіверський Донець. >>
До 16 років позбавлення волі на окупованій Луганщині "засудили" жительку смт. Новоайдар за те, що вона нібито переховувала українських захисників. >>
Після внесення багатомільйонної застави фігурант гучної антикорупційної справи Мідас Ігор Фурсенко (Рьошик) вийшов на свободу . >>
У Ростові-на-Дону Південний окружний військовий суд засудив до довічного увʼязнення вісьмох фігурантів справи про вибух на Кримському мосту в жовтні 2022 року. >>