У Конотопі презентували книгу «Василь Різниченко. Нариси з історії Чернігово-Сіверщини»
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
Йдеться про введення в експлуатацію другої черги Національного музею Голодомору-геноциду. (Фото: Big Kyiv)
Масштабне будівництво у музеї Голодомору розпочнуть у Києві— йдеться про завершення зведення, на яке виділять 574 мільйони гривень.
Як інформує УМ, про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Верховної Ради України на її сайті.
За словами парламентаріїв, законопроект має на меті виділити додаткові кошти з державного бюджету в сумі 573,9 млн гривень на завершення будівництва та введення в експлуатацію другої черги Національного музею Голодомору-геноциду, на платформі якого відбуватимуться основні офіційні заходи до 90-х роковин Голодомору 1932 року. -1933 років.
«Прийняття та реалізація проєкту закону №9437 дозволить у короткий термін завершити весь комплекс будівельних робіт щодо Національного музею Голодомору-геноциду і на належному рівні вшанувати пам'ять мільйонів жертв трагедії, що сприятиме відновленню історичної справедливості, утвердженню в суспільстві та серед всієї міжнародної спільноти нетерпимості до будь-яких проявів насильства», - сказано, зокрема, в повідомлені.
У Верховній Раді стверджують, що ініціатива збалансована, а також не потребує додаткових витрат із держбюджету країни на 2023 рік.
Варто зауважити, що через вже розпочате будівництво другої черги музею Голодомору безповоротно зруйновано й спотворено природний ландшафт столиці. Потрачено й ще буде витрачено колосальні кошти на скандальні забаганки чиновників, які ще й зі скандалом провели "конкурс" на кращий проект.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голодомор-геноцид мав знищити українську націю.
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
6 листопада 1994 року в родинному селі гетьмана України Івана Мазепи — Мазепинцях Білоцерківського району на Київщині з моєї ініціативи і під моїм керівництвом >>
Москва дуже боялася розголосу про свій страхітливий злочин у 1932—1933 роках — убивство українців голодом. >>
На острові Тайвань люди почали навмисно видаляти собі здорові зуби 4800 років тому. Звичай міг походити з півдня Китаю. Ймовірно, ця практика припинилася лише у XX столітті. >>
На Волині в пункті пропуску «Устилуг» прикордонники вилучили срібні монети вартістю в понад мільйон гривень. >>
На продаж у Парижі виставлять листи та інші речі, які належали президенту Франції 1959–1969 років Шарлю де Голлю.. >>