У Конотопі презентували книгу «Василь Різниченко. Нариси з історії Чернігово-Сіверщини»
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
Історичний фасад та цінні панно річкового вокзалу під час реставрації збережені (facebook.com/MinInfra.UA)
У Києві відреставровану історичну будівлю Річкового вокзалу на Поштовій площі ввели в експлуатацію.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури у Facebook.
«Державна інспекція архітектури та містобудування (ДІАМ) видала сертифікат про прийняття в експлуатацію реставрованої історичної будівлі Річкового вокзалу в Києві. Цю будівлю з 2021 року орендує Американський університет у Києві (American University Kyiv). Завдяки цьому рішенню університет зможе розпочати офлайн навчання студентів»,- йдеться у повідомленні.
Зазначається, що будівлю було реставровано зі збереженням історичного фасаду та цінних панно.
Американський університет у Києві (American University Kyiv) – це перший в Україні приватний університет за стандартами американської освіти. Його відкрили у 2022 році в партнерстві із Arizona State University (ASU) – одного із найбільших університетів США, за сприяння українських та американських інвесторів.
Як відомо, у вересні 2021 року університет American University Kyiv в партнерстві з державним Університетом штату Аризона (США) орендував Київський річковий вокзал на 10 років, відкриття університету планувалося в 2022 році. В університеті планувалося одночасне навчання 2-3 тис. студентів. Згідно з інформацією American University Kyiv, вартість проєкту університету становила 26 млн доларів.
Річковий вокзал на Поштовій площі в Києві був побудований в 1961 році. Він є пам'ятником містобудування і архітектури, монументального мистецтва.
Як повідомляла УМ, старовинне піаніно, на якому, ймовірно, і написав Микола Леонтович відомого «Щедрика», а також килим 19 століття реставрує Вінницький обласний краєзнавчий музей, який виграв грант посольства США.
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
Москва дуже боялася розголосу про свій страхітливий злочин у 1932—1933 роках — убивство українців голодом. >>
На острові Тайвань люди почали навмисно видаляти собі здорові зуби 4800 років тому. Звичай міг походити з півдня Китаю. Ймовірно, ця практика припинилася лише у XX столітті. >>
На продаж у Парижі виставлять листи та інші речі, які належали президенту Франції 1959–1969 років Шарлю де Голлю.. >>
На сліди, які, за припущеннями вчених, належали представникам доісторичної екосистеми, зокрема рептиліям та земноводним, випадково натрапили мандрівники, які подорожували італійськими Альпами. >>
У Києві до 80-х роковин відходу від земних справ праведного митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького на сцені Національної філармонії представили проєкт «Моя найдорожча Мамо». >>