У Конотопі презентували книгу «Василь Різниченко. Нариси з історії Чернігово-Сіверщини»
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
Курс "Ukraine: History, Culture, and Identities" – це відеолекції, словник термінів тощо
В Україні представили перший англомовний онлайн-курс про історію нашої держави. Його розробили: Український інститут, Києво-Могилянська академія та студія онлайн-освіти EdEra.
Курс отримав назву "Ukraine: History, Culture, and Identities" (Україна: історія, культура та ідентичності).
До розробки курсу долучилися видатні українські дослідники, які впродовж багатьох років викладають в одному з найкращих вищих навчальних закладів України – "Києво-Могилянській академії", розповідають Інновації 24.
За словами розробників курсу, Україна – це не лише війна та Чорнобиль. Україна завжди відігравала вагому роль у глобальних історичних процесах. Це батьківщина всесвітньовідомих талановитих письменників, митців, науковців, спортсменів.
Усі охочі зможуть отримати ґрунтовні базові знання про тисячолітню історію України – від Київської Русі до проголошення незалежності. Дослідники зробили усе можливе, аби розкрити роль України у європейській та світовій історії. Не оминули увагою й поширені у світі стереотипи щодо України: лектори розвінчали міфи та встановили істину.
Курс "Ukraine: History, Culture, and Identities" – це відеолекції, словник термінів, список рекомендованої літератури, графік навчання та додаткові матеріали. Для того, щоб пройти безкоштовний онлайн курс, необхідно зареєструватися на освітній платформі Udemy.
Лекторами онлайн-курсу "Ukraine: History, Culture and Identities" стали найкращі викладачі Києво-Могилянської академії – Максим Яковлєв, Тетяна Григор’єва, Вадим Арістов, Катерина Диса, Наталя Шліхта. Він передбачає наступні модулі: Київська Русь у Середні віки; Українські землі у Ранньомодерну епоху; Україна в довгому XIX ст.; Україна в XX ст.; Незалежна Україна.
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
6 листопада 1994 року в родинному селі гетьмана України Івана Мазепи — Мазепинцях Білоцерківського району на Київщині з моєї ініціативи і під моїм керівництвом >>
Москва дуже боялася розголосу про свій страхітливий злочин у 1932—1933 роках — убивство українців голодом. >>
На острові Тайвань люди почали навмисно видаляти собі здорові зуби 4800 років тому. Звичай міг походити з півдня Китаю. Ймовірно, ця практика припинилася лише у XX столітті. >>
На Волині в пункті пропуску «Устилуг» прикордонники вилучили срібні монети вартістю в понад мільйон гривень. >>
На продаж у Парижі виставлять листи та інші речі, які належали президенту Франції 1959–1969 років Шарлю де Голлю.. >>