У Конотопі презентували книгу «Василь Різниченко. Нариси з історії Чернігово-Сіверщини»
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
У 2018 році Цукерберг вважав "глибоко образливим" заперечення Голокосту
Соціальна мережа Facebook заявила про обмеження доступу до контенту про заперечення Голокосту в рамках програми по боротьбі з ненависницького висловлюваннями.
Як інформує УМ, пр це пише Reuters Цукерберг у Facebook
Facebook буде направляти людей, які шукають інформацію, пов'язану з Голокостом або його запереченням, на правдиву інформацію поза соціальною мережею.
Соцмережа посилається на дослідження, згідно з результатами якого 25% американців у віці від 18 до 39 років вважають, що Голокост - це міф чи перебільшення, деякі з них не впевнені в істинності факту геноциду єврейського народу.
Цукерберг також прокоментував це рішення в своєму акаунті. Хоча у 2018 році Цукерберг вважав "глибоко образливим" заперечення Голокосту, але наголошував, що соціальним мережам не варто обмежувати контент щодо нього.
"Я боровся з протиріччям відстоювання с та вободи вираження поглядів та шкодою, яка заподіюється мінімізацією або запереченням жаху Голокосту. Моє мислення розвинулося в міру того, як я бачив дані, що демонструють зростання насильства на ґрунті антисемітизму. Провести правильні кордони між тим, що прийнятно і що неприйнятно, непросто, але я вважаю, що з урахуванням нинішнього стану справ в світі, що це баланс"? - Цукенберг.
Нагадаємо, Facebook видалив пост президента США Дональда Трампа, в якому він стверджував, що сезонний грип небезпечніший, ніж коронавірус.
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
6 листопада 1994 року в родинному селі гетьмана України Івана Мазепи — Мазепинцях Білоцерківського району на Київщині з моєї ініціативи і під моїм керівництвом >>
Москва дуже боялася розголосу про свій страхітливий злочин у 1932—1933 роках — убивство українців голодом. >>
На острові Тайвань люди почали навмисно видаляти собі здорові зуби 4800 років тому. Звичай міг походити з півдня Китаю. Ймовірно, ця практика припинилася лише у XX столітті. >>
На продаж у Парижі виставлять листи та інші речі, які належали президенту Франції 1959–1969 років Шарлю де Голлю.. >>
На сліди, які, за припущеннями вчених, належали представникам доісторичної екосистеми, зокрема рептиліям та земноводним, випадково натрапили мандрівники, які подорожували італійськими Альпами. >>