У Конотопі презентували книгу «Василь Різниченко. Нариси з історії Чернігово-Сіверщини»
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
Перспективи розкопок палацу Любомирських наразі незрозумілі.
Бюджетна комісія міської ради вирішила припинити окреме фінансування розкопок палацу Любомирських у Рівному вже наступного, 2018 року.
Про це повідомляютьмісцеві ЗМІ.
Зазначається, що відповідне рішення члени бюджетної комісії міськради ухвалили 20 грудня, відтак, буде обмежено фінансування програми «Дослідимо замок (палац) у Рівному», яка стартувала ще у 2016 році.
Зазначимо, що відтоді тоді щороку виділяли по 200 тис. грн на археологічні розкопки.
Як заявив член бюджетної комісії, депутат Олександр Довжаниця, кошти на проект «Дослідимо замок (палац) у місті Рівному» були передбачені в проекті реконструкції стадіону «Авангард». Тому він і запропонував припинити фінансувати проект щодо палацу, щоб, за його словами, двічі не оплачувати роботи.
Нагадаємо, минулого 2016 року біля стадіону «Авангард» археологи знайшли рештки палацу Любомирських ХVІІІ-ХІХ століть. На місці розташування замку знайдено понад 320 давніх артефактів.
У жовтні 2017 року було оголошено результати транскордонного гранту «Польща - Україна - Білорусь», на який подавався проект. У фінальному голосуванні більшість голосів журі набрати заявка не змогла і потрапила у резерв. Вона розглядалася у розділі «Спадщина» і боролася за майже 1 млн євро.
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
6 листопада 1994 року в родинному селі гетьмана України Івана Мазепи — Мазепинцях Білоцерківського району на Київщині з моєї ініціативи і під моїм керівництвом >>
Москва дуже боялася розголосу про свій страхітливий злочин у 1932—1933 роках — убивство українців голодом. >>
На острові Тайвань люди почали навмисно видаляти собі здорові зуби 4800 років тому. Звичай міг походити з півдня Китаю. Ймовірно, ця практика припинилася лише у XX столітті. >>
На продаж у Парижі виставлять листи та інші речі, які належали президенту Франції 1959–1969 років Шарлю де Голлю.. >>
На сліди, які, за припущеннями вчених, належали представникам доісторичної екосистеми, зокрема рептиліям та земноводним, випадково натрапили мандрівники, які подорожували італійськими Альпами. >>