У Конотопі презентували книгу «Василь Різниченко. Нариси з історії Чернігово-Сіверщини»
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
Краєвиди Чернігова приваблюють усе більше туристів.
Майже на 8% зросла кількість відвідувачів музеїв та заповідників Чернігівщини за дев'ять місяців нинішнього 2017 року порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Про це повідомив департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації.
"Порівняно з минулим роком кількість екскурсантів, що відвідали музеї та заповідники області, збільшилась на 8% (або майже на 52 тисячі осіб)", - ідеться у повідомленні.
У департаменті зазначають, що на Чернігівщині, як і в Україні загалом, спостерігається позитивна динаміка збільшення кількості внутрішніх туристів, проте щодо іноземних сказати щось важко.
В Україну в цілому нинішнього року їх в'їхало на 8% більше, ніж торік, а от державний кордон у межах Чернігівської області з туристичною метою за дев'ять місяців 2017 року перетнуло на 23% менше осіб. Це свідчить про скорочення кількості туристів із Білорусі та Росії. Відслідкувати ж чисельність гостей з інших країн департамент можливості не має.
За даними департаменту, певного розвитку в Чернігівській області набуває активний та подієвий/фестивальний туризм. Попитом користуються сплави на плотах і байдарках, велотури, кінні та піші прогулянки, пейнтбол тощо.
Найпопулярнішими серед гостей подіями є фестиваль авторської пісні та свято "Івана Купала на Голубих озерах", фестиваль "Київська Русь" у Любечі, літературно-мистецьке свято "Седнівська осінь", "Зелена сцена" у Чернігові та інші.
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
6 листопада 1994 року в родинному селі гетьмана України Івана Мазепи — Мазепинцях Білоцерківського району на Київщині з моєї ініціативи і під моїм керівництвом >>
Москва дуже боялася розголосу про свій страхітливий злочин у 1932—1933 роках — убивство українців голодом. >>
На острові Тайвань люди почали навмисно видаляти собі здорові зуби 4800 років тому. Звичай міг походити з півдня Китаю. Ймовірно, ця практика припинилася лише у XX столітті. >>
На продаж у Парижі виставлять листи та інші речі, які належали президенту Франції 1959–1969 років Шарлю де Голлю.. >>
Документальна стрічка «Новоприбулі | Newcomers» виходить в Канаді 16 листопада. >>