Таємничі володарі нічного неба: як у столиці випускали кажанів на волю
Я завжди любила кажанів, навіть після того, як один з них мало не врізався мені в обличчя. >>
Від початку повномасштабного вторгнення в Києві майже 1500 разів звучала повітряна тривога.
Одним з найважчих років для України і Києва за весь час Незалежності став 2024 рі.к Але древня столиця продовжує тримати удар, долати виклики війни та працювати для мільйонів киян і гостей мегаполісу.
Як інформує УМ, про це сказав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник на радіо «Київ фм».
За його словами, багато хто з киян, на жаль, почав легковажно ставитися до своєї безпеки. Люди не завжди спускаються в укриття, не завжди ховаються від небезпеки, і це призводить до страшних наслідків. Особливо останні трагедії, зокрема загибель дітей, показують, що нехтувати правилами безпеки не можна.
«Від початку повномасштабного вторгнення в Києві майже 1500 разів звучала повітряна тривога. А далі значно страшніші цифри — російська федерація забрала життя понад 1300 мирних киян, які загинули в результаті повітряних атак на столицю. Серед них — 11 дітей. Поранення отримали більше 1750 мешканців, зокрема 106 дітей», — сказав Поворозник.
Він підкреслив, що ці цифри — це не просто статистика, це людські життя, і кожна з цих втрат мала б бути попереджена. Тому важливо не нехтувати сигналами тривоги і робити все можливе, щоб захистити себе та своїх близьких.
Микола Поворозник підтвердив, що робота над облаштуванням укриттів тривала у Києві протягом року.
«Але цього року ми зробили акцент на освітніх закладах. Головна мета – створити безпечні умови для навчання дітей», – сказав Поворознік.
Крім того, продовжилися роботи з облаштування укриттів у житлових будинках.
«Але тут виникає питання, чи всі мешканці готові користуватися цими укриттями. Хоча, з іншого боку бачимо, що люди активно шукають прихисток у метро під час тривог, що свідчить про усвідомлення важливості безпеки», — сказав перший заступник голови КМДА.
Як повідомляла УМ, Київ та область зазнали ракетної атаки: є постраждалі, руйнування та пожежі.
Я завжди любила кажанів, навіть після того, як один з них мало не врізався мені в обличчя. >>
У травні 2022 року стало зрозуміло, що геноцид, влаштований кремлем в Україні, триватиме довго. >>
У столиці замалювали величезний мурал із портретом колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, який створила минулоріч команда скандально відомої художниці Євгенії Фуллен. >>
За три роки повномасштабного вторгнення рф в Україну люди, особливо молодь, почали активніше цікавитися історією, мистецтвом та культурою, і цьому неабияк сприяють різноманітні організації та агенції. >>
У Києві під стінами посольства США у четвер, 6 березня, зібрались мітингувальники. >>
Документальний фільм «Повернення. Герої на щиті», презентований Міністерством внутрішніх справ України в Києві, 5 березня, став важливою подією, що розкриває залаштунки кропіткої та надважливої роботи. >>