Залужний не винен: у Києві замалювали гігантський мурал
У столиці замалювали величезний мурал із портретом колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, який створила минулоріч команда скандально відомої художниці Євгенії Фуллен. >>
Конфлікт агресивних пенсіонерів з волонтеркою - другому хулігану - 70-річному киянину, також повідомлено про підозру. (Фото: Поліція Києва)
Встановлено та затримано другого підозрюваного у нападі на волонтерку в Оболонському районі Києва – ним виявився 70-річний пенсіонер.
Як інформує УМ, про це 7 червня повідомили у Фейсбуці поліція Києва та міська прокуратура.
Як зазначається, чоловік наразі дає покази слідчим, його дії кваліфіковані як хуліганство, а за вчинене порушнику загрожує до чотирьох років позбавлення волі.
6 червня працівники Оболонського управління поліції за допомоги аналітиків кримінального аналізу та у взаємодії зі співробітниками СБУ, встановили та затримали другого порушника.
Ним виявився киянин 1954 року народження. Слідчі вручили йому повідомлення про підозру за вчинення хуліганських дій.
Встановлено, що 2 червня у підозрюваного був день народження, тож він разом з 73-річним знайомим, з яким вони торгують на ринку, відзначили цю подію алкоголем та ввечері повертались додому.
На виході з підземного переходу на вулиці Новокостянтинівській підозрюваний, з його слів, вирішив зробити дівчині кілька компліментів, втім вона його залицянь не оцінила.
Напад агресивних пенсіонерів на волонтерку в Києві
"Не бажаючи спілкування, вона відповіла, що не розуміє чоловіків. Відповідь українською мовою викликала агресію нетверезих пенсіонерів, які почали нецензурно ображати дівчину, тож вона вирішила знімати їх на мобільний телефон", - зазначають у прокуратурі.
Далі підозрюваний кілька разів вдарив її по нозі, а також завдав удар долонею в ніс. Все це відбулося після того, як його спільник відібрав у дівчини телефон. Постраждалій вдалося повернути телефон. Після чого зловмисники зникли з місця події.
Наразі 70-річний підозрюваний своєї вини не визнає, зазначають прокурори. Стверджує, що лише намагався зупинити конфлікт дівчини зі своїм знайомим.
Нагадаємо, 5 червня у Києві затримали 73-річного чоловіка, який на ґрунті мовного питання напав на місцеву волонтерку в Оболонському районі міста. Йому повідомили про підозру в хуліганстві.
Як повідомляла УМ, українська мова є рідною для 86% киян.
У столиці замалювали величезний мурал із портретом колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, який створила минулоріч команда скандально відомої художниці Євгенії Фуллен. >>
За три роки повномасштабного вторгнення рф в Україну люди, особливо молодь, почали активніше цікавитися історією, мистецтвом та культурою, і цьому неабияк сприяють різноманітні організації та агенції. >>
У Києві під стінами посольства США у четвер, 6 березня, зібрались мітингувальники. >>
Документальний фільм «Повернення. Герої на щиті», презентований Міністерством внутрішніх справ України в Києві, 5 березня, став важливою подією, що розкриває залаштунки кропіткої та надважливої роботи. >>
В історичному червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка вперший день березня відбулися ХХІІ Академічні читання пам’яті визначного українського фізика, засновника і першого президента АН вищої школи України Віталія Стріхи (1931—1999). >>
У ніч на 26 лютого внаслідок російської атаки дронів у Київській області загинула журналістка Укрінформу Тетяна Кулик – авторка і ведуча проєкту «Нація непереможних», яка виконувала обов’язки головного редактора Головної редакції мультимедіа. >>