10 загиблих, майже 100 поранених. Виставка озброєння як пакет цілей
Десятеро загиблих. Майже сотня поранених. День жалоби оголосила Київська область. >>
Робота ППО столиці показана іноземними ЗМІ.
Таблоїд The Sun і агентство Reuters в суботу, 25 листопада, опублікували кадри нічного збиття дронів-камікадзе Shahed над Києвом. Кадри спричинили критику в соцмережах.
Як інформує УМ, речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив в ефірі телемарафону, що бачив ці відео і до них претензій немає — на кадрах не було «чутливої інформації».
«Я бачив відео, там нічого немає такого, що могло б викликати занепокоєння. Робота ППО показується, і командувач Повітряних сил у себе у Telegram-каналі теж інколи дякує нашим захисникам і показує відео [...]. Якщо в цьому відео немає чутливої інформації, тобто звідки вилітають ракети, то нічого страшного тут немає», — сказав Ігнат.


Загалом військове керівництво і влада неодноразово закликали людей не знімати роботу ППО, оскільки це допомагає ворогу з визначенням локацій і цілей. СБУ періодично карає людей за подібні зйомки.
У ніч з 24 на 25 листопада російські війська запустили на Київ рекордну кількість дронів-камікадзе Shahed. ППО збила 74 з 75 дронів.
У Печерському районі Києва уламки збитого дрона впали на відкриту місцевість, а в Соломʼянському — на дитячий садок і житловий будинок. У Голосіївському районі уламки впали на чотириповерхівку, а у Дніпровському невеликий уламок упав на сходову клітку верхнього поверху. Постраждали пʼятеро людей.
Росіяни у цій атаці використали чорні дрони, що містять матеріал, який поглинає радіолокаційний сигнал. Це ускладнило роботу ППО.
Як повідомляла УМ, Чергова нічна атака на Україну: дев’ять з восьми «Шахедів» 26 листопада знищила ППО.
Десятеро загиблих. Майже сотня поранених. День жалоби оголосила Київська область. >>
Російські окупаційні війська вдень 24 липня завдали удару по Київщині, в результаті чого загинули щонайменше десятеро людей і є десятки постраждалих. Під удар потрапила виставка озброєння. >>
Вранці у четвер, 16 липня, в Києві, поблизу Офісу президента, та в низці інших міст по всій країні проходять акції на підтримку в.о. міністра оборони Михайла Федорова. >>
У Києві.13 липня затримали екскомбрига 155-ї окремої механізованої бригади Станіслава Лучанова, підозрюваного у викраденні і вбивстві двох братів - цивільних чоловіків. >>
Українські безпілотники в ніч на 13 липня атакували Москву та Московську область – у регіоні лунали вибухи, а російська протиповітряна оборона працювала над низкою населених пунктів. >>
У житловому будинку в Монако стався вибух, внаслідок якого постраждала сім’я українців — дніпровський підсанкційний бізнесмен Вадим Єрмолаєв та його дружина. Вони перебувають в лікарні у критичному стані. >>