«Азов» взяв під дроновий контроль логістику ворога під Донецьком, фото
Усі ворожі логістичні шляхи біля окупованого Донецька взяв під контроль 1-й корпус Нацгвардії "Азов". Відтепер бійці знищуватимуть всі цілі, які рухатимуться цими напрямками. >>
Частина військових, які перебувають в зоні бойових дій, залишилися без премій (Фото Генштабу ЗСУ)
Журналіст Юрій Бутусов заявив, що Міноборони не включили декілька ділянок фронту до районів бойових дій. Відповідно військові, які перебувають там під постійним ризиком, щільними обстрілами та ведуть бої, не отримують премій.
Як інформує Україна молода, про це він повідомив у Facebook.
Згідно з рішенням Міноборони про скорочення премій для кількох категорій військовослужбовців, які не виконують завдання безпосередньо на східному фронті, командування ЗСУ видало наказ щодо визначення районів бойових дій, у яких передбачена виплата премій у повному обсязі.
Проте до Бутусова звернулись військовослужбовці з проханням повідомити, що декілька ділянок, де фактично ведуться бойові дії у Херсонській та Харківській областях, до цього переліку не включені.
Воїни надали велику кількість доказів, що плани ворога на цій ділянці успішно зірвано, і тому межі району бойових дій було б справедливо уточнити.
«Сподіваюсь на об'єктивне та швидке рішення військового командування щодо бійців, та уточнення питання визначення району бойових дій у наказі. Люди, які дають результат, знаходяться під постійним ризиком та щільними обстрілами, ведуть бої, і мають визначатись належним чином. На премії від держави воїни купують собі дуже багато необхідних предметів забезпечення» – наголосив Бутусов.
Нагадаємо, Кабмін забрав доплату у 30 тисяч гривень на період війни у ряду службовців.
Згодом було зареєстровано петицію про повернення премії військовим й вона набрала необхідну кількість голосів.
Як повідомляла УМ, військовослужбовці, які несуть службу в тилу, за межами бойових дій сходу, півдня чи півночі країни, не отримуватимуть додаткову місячну виплату у 30 тисяч гривень вже з 1 лютого.
Усі ворожі логістичні шляхи біля окупованого Донецька взяв під контроль 1-й корпус Нацгвардії "Азов". Відтепер бійці знищуватимуть всі цілі, які рухатимуться цими напрямками. >>
Про впровадження дроново-штурмових підрозділів, які поєднають повітряні та наземні безпілотники з піхотою в єдину систему, повідомило Міністерство оборони України. >>
У неділю на початку квітня на столичному Житньому ринку відбувся черговий благодійний ярмарок «Подільський шук». >>
Напередодні Великодня, 11 квітня, Україна та росія провели обмін полоненими, під час якого вдалося повернути 175 військових та 7 цивільних. >>
Останки 1000 загиблих осіб, які за попереднім інформуванням російської сторони можуть належати українським військовим, у четвер, 9 квітня, рф передала Україні. >>
Із часу початку «великої» війни загинуло 147 медійників, щонайменше 21 - під час виконання професійних обов'язків, а 28 українських журналістів досі залишається в полоні. >>