На Житомирщині зміцнюють оборону на випадок нападу з території білорусі

16:01, 20.05.2022
На Житомирщині зміцнюють оборону на випадок нападу з території білорусі

Житомирщина не дрімає і тримає руку на пульсі на кордоні з білоруссю (Фото ДПСУ)

Житомирська область продовжує нарощувати оборонні рубежі,  укріплює ділянку кордону з Білоруссю, готуючись до можливого нападу з її території.
 
Як інформує Україна молода, про це під час Всеукраїнського телемарафону заявив голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
 
«Ми не зупинялися ні на хвилину, ще у довоєнний час. Велика заслуга наших військових і тероборони в тому, що наш північний сусід сказав, що з Білорусі в Україну можуть поїхати лише трактори. 
 
Те, що ми робили і робимо, продовжуючи нарощувати оборонні рубежі, стало однією з причин того, що білоруські війська не зайшли на територію України. 
 
Я не можу сказати, що ми робимо на кордоні, але я можу запевнити, що ми постійно проводимо роботу, постійно нарощуємо оборонні рубежі»,– сказав він.
 
І зауважив: якщо комусь захочеться зайти з боку Білорусі на територію Житомирщини, то українські сили дадуть гідну відсіч, і "вони підуть, піджавши хвости". 
 
Як повідомляла УМ, окупанти сьогодні вранці завдали ракетного удару по місту Малин Житомирської області. Було поранено трьох людей. Також ракета прилетіла в Лубни, що на Полтавщині.