До прифронтових сіл Харківщини можна дістатися лише в хмарну погоду: полюють ворожі дрони
Після недавнього обстрілу підприємств краснодарського краю головна пропагандистка росії маргарита симоньян накинулася на ЗСУ з погрозами. >>
Російська армія завдає ударів по "Азовсталі" надважкими авіабомбами. (Фото з відкритих джерел)
Морпіхи 36-ї бригади і бійці «Азову», які спільно боронять територію «Азовсталі» у Маріуполі, врятували життя пів тисячі бойових побратимів із Держприкордонслужби і Нацполіції, які боронили порт міста і опинилися в оточенні.
Спецоперація захисників України була настільки стрімкою і неочікуваною для ворога, що він поніс чималі втрати, тоді як оборонці порту приєдналися до оборонців «Азовсталі».
Як інформує Україна молода, про це повідомив один з офіцерів 36-ї ОБрМП ім. Белінського у коментарі місцевому виданню Миколаєва "Преступности.нет" у середу.
Зазначається, що миколаївські морпіхи та військовослужбовці "Азова" рішуче вийшли на бронетехніці до території морського порту Маріуполя, де перебували бійці Держприкордонслужби та кілька підрозділів Національної поліції. В останніх закінчувався боєкомплект.
Захисники України з боєм прорвалися до оточених побратимів, забезпечили вогневе прикриття та на транспорті вивезли близько 500 бійців ДПСУ та Нацполіції (серед яких були і спецпризначенці КОРД) на територію підприємства "Азовсталь".
Повідомляється, що під час реалізації спланованої спецоперації "живій силі окупантів завдали серйозної шкоди".
Очікуємо на коментар Генштабу ЗСУ. Якщо все підтвердиться, то українські захисники вкотре довели, що вони — непереможні.
Як повідомляла «УМ», раніше командир 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ Сергій Волинський (Волина) закликав іноземні держави терміново провести "екстракцію" з Маріуполя – вивезти кілька сотень військових і цивільних з "Азовсталі" у безпечне місце, аби врятувати від росіян.
Російська армія завдає ударів по "Азовсталі" надважкими авіабомбами. Наразі завод "Азовсталь" знищений практично повністю, бійці витягують людей із-під завалів.
Після недавнього обстрілу підприємств краснодарського краю головна пропагандистка росії маргарита симоньян накинулася на ЗСУ з погрозами. >>
На війні загинув ексрежисер шоу "Орел і Решка" Василь Хомко («Бейрут»). >>
Журналістам вдалося встановити імена 152 142 російських військових, які загинули з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. >>
В районі села Гнатівка Покровського району у листопаді 2025 року росіяни розстріляли українського захисника, який потрапив у полон і не міг чинити опір. >>
Підрозділи Сил спеціальних операцій у ніч на 23 листопада із застосуванням middle strike дронів завдали серії уражень ворогу, що веде наступ на території Покровсько-Мирноградської агломерації на Донеччині. >>
Головне управління розвідки оприлюднило кадри чергових уражень ворожої техніки та ППО в тимчасово окупованому Криму. >>