Міфічний фашизм: у Харкові відсторонили від роботи директора гімназії за урок патріотизму від ветеранів АТО
У Харкові трапився черговий скандал з політичним присмаком. >>
Керівництво музею вже підготувало низку документів, які стосуються будівництва меморіалу
У музеї Революції Гідності заявили, що неодноразово повідомляли владу про проблеми з будівництвом меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні. Однак жодної відповіді не отримали.
Керівництво музею вже підготувало низку документів, які стосуються будівництва меморіалу, повідомила пресслужба музею Революції Гідності.
В інституції наголосили, що відповідальність за досі непобудований меморіал несе не музей. Її має розділити між собою керівництво держави.
"Цю відповідальність повинні розділити: Президент України, Генеральна прокуратура, уряд на чолі з прем'єром. Незалежно від прізвищ цих посадовців", - мовиться у повідомленні.
В Музеї також наголосили що напередодні 7 річниці Революції Гідності на музей скоїли справжню інформаційну атаку. Її завданням було дискредитувати інституцію, яка "уособлює собою політику національної пам'яті і щодо Майдану, і загалом – щодо права народу боротись проти тиранії у своїй країні".
Як повідомляла УМ, 19 листопада правоохоронці прийшли до Музею Революції гідності з обшуком у справі про зловживання службовим становищем його посадовцями і привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах на реконструкцію меморіального комплексу. Правоохоронці вилучили документацію.
В Музеї запевняють: ці гроші – у підрядника.
Директор музею Революції Гідності Ігор Пошивайло на заяву прокуратури про можливе розкрадання коштів на будівництві Меморіалу Небесної сотні запевнив, що проблеми з будівництвом пов’язані з арештом території, де відбуваються слідчі експерименти, а на час перерахування коштів підрядник про це не знав і закупив матеріали для будівництва.
23 листопада у музей Революції Гідності слідчі знову прийшли з перевіркою
У Харкові трапився черговий скандал з політичним присмаком. >>
"Мова – говяжий язик. Якби ми з вами жили по-людськи, то домовилися б, як усі нормальні люди", - заявила клієнтка. >>
Батьки активіста Сергія Стерненка, який перебуває у Одеському СІЗО, скаржаться на те, що їх буквально «тероризують» російські псевдожурналісти в останні дні. Останні чатують на батьків біля будинку і постійно надокучають їм провокаційними питаннями, розпитують сусідів тощо. >>
Трохи більше як місяць в Україні почала діяти норма закону про перехід сфери обслуговування на українську мову. >>
Приморський районний суд Одеси засудив відомого громадського активіста Сергія Стерненка до семи років позбавлення волі з конфіскацією майна за всіма статями обвинувачення за нібито «викрадення і катування людини». >>
Мовний конфлікт стався у школі (КЗО СЗШ 11) міста Дніпро 18 лютого. Офіцери навіть погрожували, що навчать учня «поважати старших», втім юний Михайло, який є кандидатом у майстри спорту з боксу, не злякався і не відступив: і далі чемно наполягав на українській мові спілкування. >>