Очистилися першими в Україні: Львівщина позбулася всіх церков Московського патріархату
В Україні Львівщина стала першою областю, де більше немає релігійної громади Московського патріархату. >>
Масове захворювання коронавірусом стало наслідком "нехтування правилами карантину".
Ще нещодавно на Тернопільщині коронавірус був підтверджений у священнослужителя з Почаєва, який їздив до Росії в березні. А сьогодні спалах коронавірусної хвороби зафіксували у районному центрі Шумськ на півночі Тернопільської області.
Як інформує "УМ" за повідомляенням голови Шумської райдержадміністрації Віталія Кудлака, у місті з населенням майже 5 тисяч осіб, уже 25 хворих.
"15 березня ми отримали 21 підтвердження захворювання на коронавірус серед жителів нашого району. Якщо враховувати попередні дані, на сьогодні в нас загалом 25 підтверджених випадків", - розповів у фейсбуці ї Віталій Кудлак.
За даними джерел LB.ua в церковних колах, спалах захворювання стався навколо храму, де по черзі правлять служби священики УПЦ Московського патріархату і Православної церкви України.
Перші три пацієнти в Шумську були з церковного хору Московського патріархату, а нульовим пацієнтом, радше за все, була одна зі співробітниць районної лікарні, яка співає в ньому.
Сайті Шумської РДА повідомляє, що масове захворювання коронавірусом стало наслідком "нехтування правилами карантину".
"Не ходіть без потреби вулицями, не відвідуйте ринки, магазини, моліться вдома, тому що храми теж стали осередками небезпеки зараження коронавірусом", - сказано в повідомленні.
Як повідомляла УМ, у Лаврі та Іонінському монастирі ще четверо із COVID-19, в Гостомелі - захворів семінарист.
На Тернопільщині захворіли на коронавірус чимало медиків. Особливо багато медиків, через відсутність на початку пандемії елементарних засобів захисту, захворіло у Монастириському районі області.
В Україні Львівщина стала першою областю, де більше немає релігійної громади Московського патріархату. >>
У Лановецькій громаді на Тернопільщині стартував проєкт фінансової підтримки місцевого бізнесу, розроблений за допомогою Програми USAID DOBRE. >>
«Об’єднані в служінні» — так називався нещодавній перший міжконфесійний капеланський форум, який проходив у Києві. >>
У Черкасах перейшов до Православної церкви України найбільший в області Свято-Михайлівський кафедральний собор. >>
У Черкасах після оголошення про перехід Свято-Михайлівського собору до ПЦУ, біля храму виникли сутички за участю прихильників УПЦ МП, які використовували сльозогінний, ламали лавки та кидалися на людей у храмі. >>
Днем військового капелана визначено дату 12 жовтня, у день вшанування пам’яті святителя Мартина Милостивого, єпископа Турського. >>