«Династія» на крові. НАБУ і САП повідомили про підозру екскерівнику Офісу президента Андрію Єрмаку
Історія з «міндічгейтом», яка останнім часом зійшла нанівець, днями отримала не менш цікаве продовження. >>
Всеволоду Князєву доведеться присісти на лаву підсудних. (Фото з відкритих джерел)
До суду скеровано справу колишнього голови Верховного Суду Всеволода Князєва, якого звинувачують у хабарництві.
Тепер екссуддя постане перед судом на лаві підсудних.
Як інформує УМ, про це повідомляє пресслужба НАБУ в понеділок.
"У 2002 році український бізнесмен придбав 40,19% акцій гірничо-збагачувального комбінату у чотирьох компаній. 18 років потому колишні акціонери звернулися до господарського суду з позовом, щоб визнати договір купівлі-продажу цінних паперів недійсним та повернути собі акції ГЗК. Проте суд відмовив у задоволенні вимог.
У 2022 році апеляційний суд скасував рішення першої інстанції та визнав недійсним договір купівлі-продажу цінних паперів.
Аби не допустити втрату акцій, на початку березня 2023 року бізнесмен вступив у змову з адвокатом одного зі столичних адвокатських об’єднань, який мав зв’язки з Головою Верховного Суду. Протягом березня-квітня 2023 року він передав адвокату 2,7 млн дол. США (1,8 млн дол. США – Голові та суддям Верховного Суду, решта – як "оплата" посередницьких послуг).
Врешті-решт Верховний Суд у квітні 2023 року ухвалив рішення на користь бізнесмена. Під час слідчих дій НАБУ і САП задокументували передачу й отримання двома траншами 1,8 млн дол. США", - йдеться в повідомленні.
У Бюро зазначили, що 4 березня 2024 року НАБУ і САП відправили на лаву підсудних колишнього Голову Верховного Суду, викритого на отримані неправомірної вигоди в особливо великому розмірі. Йдеться про Всеволода Князєва.
Як повідомляла "УМ", у січні 2024 року внесли заставу розміром 18,16 млн грн за звільнення Всеволода Князєва з-під варти.
Історія з «міндічгейтом», яка останнім часом зійшла нанівець, днями отримала не менш цікаве продовження. >>
Громадська антикорупційна рада при Міноборони вважає, що дії Рустема Умєрова на посаді глави МОУ, коли той обговорював з Тимуром Міндічем продаж частки FirePoint, мають ознаки зловживання владою і розголошення держтаємниці. >>
Пресслужба Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами повідомила про те, що кейс яхти Royal Romance, яка належить віктору медведчуку, перейшов у фінальну стадію перед продажем. >>
НАБУ та САП продовжують викривати та оприлюднювати інформацію про тих, хто намагається перетворити Україну на власну Атлантиду, поки народ б’ється на фронті. >>
Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорпуційне бюро 19 лютого опублікували нові записи прослуховувань з операції «Мідас». Цього разу вони призначені ексміністру енергетики і юстиції Герману Галущенку. >>
У рамках розслідування так званої «справи Мідас» правоохоронці працюють близько з 10 різноманітними юрисдикціями. >>