Зе-стратегія воєнних помилок: ризики і загрози, з якими Україна почала 2025 рік
З чим, окрім інавгурації президента США Дональда Трампа, почали ми новий рік? >>
Зустріч міністрів закордонних справ в рамках засідання ОБСЄ у Скоп'є. (facebook.com/SDSMakedonija)
Державний міністр Збройних сил Великої Британії Джеймс Гіппі переконаний, що росія "має зазнати цілковитої поразки" як у розв’язаній проти України війні, так і в спробах зірвати діяльність ОБСЄ.
Як інформує Україна молода, про це британський посадовець заявив під час міністерської зустрічі ОБСЄ у Скоп'є в четвер.
"Зараз Росія зазнає поразки у своїй незаконній війні, але вона має зазнати цілковитої поразки, так само, як в спробах зірвати діяльність ОБСЄ. Ми повинні забезпечити ресурси для ОБСЄ. Це наш обов'язок", – сказав державний міністр.
І додав: "Ми маємо забезпечити ресурси для ОБСЄ. Це наш обов'язок".
Гіппі підкреслив, що наразі перед членами Організації стоять дуже важливі виклики й саме тому ОБСЄ дуже потрібна.
"Повернення війни в Європу лише підтверджує цінність Організації. Її принципи мають і далі слугувати основою для миру в Європі", — зазначив британський посадовець.
За його словами, необхідно й надалі підтримувати Україну, що й робитиме Британія, "аби Україна перемогла і забезпечила стійкий мир".
"Будемо й надалі домагатися притягнення росії до відповідальності за свої дії проти принципів ОБСЄ", — додав він.
Водночас колишній прем’єр-міністр Великої Британії Елізабет Трасс прибула до Вашингтона, щоб переконати американських конгресменів підтримувати Україну до її перемоги та взяти на себе лідерську роль у протистоянні новій осі зла, пише "Голос Америки".
За її словами, Велика Британія стала першою європейською країною, яка відправила зброю Україні. І запевнила, що продовжить підтримувати її до перемоги.
"Кінцева мета - це програш Росії, кінцева мета - повністю витіснити Росію з України. Наша мета полягає в тому, щоб Росія була притягнута до відповідальності за жахливі воєнні злочини, які сталися в Україні, щоб вона ніколи не могла вчинити такого роду насильства проти своїх сусідів", - зазначила Трасс.
Вона додала, що підтримує пришвидшену процедуру вступу України в НАТО та попереджає свої американських колег про передчасних перемовин з росією.
"Ми бачили що сталося після того, як у 2008 та 2014 роках було зроблено недостатньої. Ідея проте, що може бути якась угода з Володимиром Путіним - жахлива. Ми побачимо лише те, що Росія перегрупується та повернеться з новими силами", - резюмувала Трасс.
Як повідомляла «УМ», українська делегація у повному складі залишила зал засідань міністерської зустрічі ОБСЄ у Скоп'є під час виступу глави МЗС росії Сергія Лаврова.
З чим, окрім інавгурації президента США Дональда Трампа, почали ми новий рік? >>
Майк Волтц, який стане радником новообраного президента США Дональда Трампа одразу після інавгурації, озвучив три «ключові частини» плану Білого дому щодо припинення війни росії проти України. >>
В оновленому рейтингу найсильніших армій світу Сили оборони України посіли лише 20-ту сходинку. >>
Зустріч новообраного президента США Дональда Трампа та Путіна може організувати Швейцарія, попри ордер на арешт останнього від Міжнародного кримінального суду. >>
Необхідні 25 тисяч підписів набрала петиція із закликом ввести санкції РНБО проти колишнього заступника голови адміністрації Януковича Андрія Портнова. >>
Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц не дає згоди на новий великий пакет військової допомоги Україні, який пропонують МЗС та Міноборони. >>