Коли сірий кардинал стає «воювакою». Єрмак пішов емоційно, театрально і з пафосом
У кожного політичного режиму є мить, коли блискучий фасад раптом починає тьмяніти — не від фанфар, а від ударів антикорупційних обшуків. >>
Богдан Торохтій із Аліною Левченко під час відпочинку за кордоном. (Фото з відкритих джерел)
Давид Арахамія, голова фракції "Слуга народу", планує виключити нардепа Богдана Торохтія зі своєї фракції.
Як інформує Україна молода, про це повідомив Арахамія в Телеграмі.
За його словами, Торохтій мав час на те, щоб пояснити свою поведінку під час війни і спробувати хоча би якось реабілітуватися, але не зробив цього і "слугам народу", мовляв, "урвався терпець".
«Як варіант – продати щось з елітного автопарку своєї родини і передати кошти на потреби оборони. Це нікого не виправдовує, але хоча би дає зрозуміти, що людина усвідомила свою помилку і більше так не вчинятиме. Але нічого з цього зроблено не було.
Більше того, ми дізналися, що поки родина Богдана Торохтія купувала елітне майно, сам він продовжував отримувати з бюджету компенсацію за оренду житла.
Тому:
1. Він має повернути отримані гроші в бюджет.
2. Він має скласти депутатський мандат.
3. Я негайно ініціюю його виключення з фракції», - йдеться у повідомленні
Раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в інтерв'ю ЗМІ висловився, що відпочинок народного депутата Богдана Торохтія у Болгарії не можна порівнювати з вояжем Юрія Арістова на Мальдівські острови, тому й не було застосовано ніяких каральних заходів до народного обранця.
Журналісти Bigus.Info зафіксували як народний депутат Богдан Торохтій використовує придбаний у березні 2023 року Mercedes-Benz EQS, та знайшли докази виїзду на море до Болгарії під час воєнного стану.
Заступника голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, нардепа партії "Слуга народу" 48-річного Юрія Арістова в середині липня помітили у 5-зірковому готелі Waldorf Astoria Maldives, що знаходиться на приватному острові Ітхаафуші, Мальдіви.
Як повідомляла УМ, Служба безпеки спільно із Державним бюро розслідувань розслідують, чи законно виїхав нардеп від «Слуги народу» Юрій Арістов на відпочинок на Мальдіви під час воєнного стану.
У кожного політичного режиму є мить, коли блискучий фасад раптом починає тьмяніти — не від фанфар, а від ударів антикорупційних обшуків. >>
На зустрічі президента Володимира Зеленського з усіма фракціями наполягають депутати "Європейської солідарності", а ще – на виключенні з переговорної групи по "мирній угоді" фігурантів корупційних скандалів. >>
Після резонансного розслідування НАБУ щодо корупції у НАЕК "Енергоатом" відсторонено від посади Міністра юстиції Германа Галущенка >>
Обвинувальний акт щодо народного депутата, якому інкримінують держзраду, колабораційну діяльність і заволодіння чужим майном шляхом обману в особливо великих розмірах, прокуратура направила до суду >>
Останнім часом Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відчутно активізувались. >>
США повідомили країни Європи про те, що відмовляються від спільних зусиль у боротьбі з дезінформацією з боку Росії, Китаю та Ірану. >>