Сирський: «Війна вступила у нову стадію»
У лютому 2026 року безпілотники ЗСУ уразили 105,2 тис. цілей російських загарбників, чверть із них - на рахунку угруповання Сил безпілотних систем. >>
Шаптала, Охріменко та Залужний під час одеського призначення. (facebook.com/CinCAFU)
Бойовий командир 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого полковник Олександр Охріменко призначений новим начальником Одеського обласного ТЦК та СП.
Таке рішення ухвалив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у присутності начальника Генштабу ЗСУ Серія Шаптали.
Як інформує Україна молода, про це Валерій Залужний повідомив у соцмережах у вівторок.
«На посаду начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки призначив одного з найкращих військових командирів.
Полковника Олександра Охріменка, який донині був комбригом 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого», - поінформував «залізний» генерал.
Головнокомандувач ЗСУ характеризує Охріменка як бойового офіцера, «який знає армію зсередини, чітко розуміє потреби на фронті та неодноразово демонстрував відданість військовій справі та Батьківщині».
Як повідомляла «УМ», раніше президент Зеленський доручив військовому керівництву негайно звільнити скандального Одеського військкома-мільйонера Борисова.
Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження щодо фактів зловживань Борисова. 28 червня стало відомо, що одіозну персону звільнили з посади.
У лютому 2026 року безпілотники ЗСУ уразили 105,2 тис. цілей російських загарбників, чверть із них - на рахунку угруповання Сил безпілотних систем. >>
Залужний — це «бордюр», через який постійно перечіпається Зеленський. Бордюр, або «лежачий поліцейський». >>
У четверту річницю повномасштабного вторгнення Росії Президент Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому згадав події перших днів війни, жертв російської агресії, силу українських воїнів і загалом народу, а також показав свій бункер на Банковій. >>
Колишній головнокомандувач ЗСУ, а нині посол України у Великій Британії Валерій Залужний заявив, що план контрнаступу 2023 року не реалізували належним чином, оскільки президент Володимир Зеленський та інші посадовці не виділили необхідних ресурсів. >>
Російська армія щоденно застосовує від 100 до 200 ударних БпЛА типу Shahed та періодично здійснює масовані ракетно-авіаційні удари. Сили оборони України проводять комплекс контрзаходів для знищення повітряних цілей. >>
Невідомий скоїв замах у Москві на першого заступника начальника ГРУ Генштабу РФ, генерал-лейтенанта Володимира Алєксєєва >>