Рада не проголосувала за декриміналізацію порно
Народні депутати України не підтримали відповідний законопроєкт №12191 про декриміналізацію порно. Для ухвалення позитивного рішення не вистачило 20 голосів. >>
Ренат Кузьмін вже давно "за поребриком" - підозру у держзраді варто було оголошувати раніше. (Фото з відкритих джерел)
Колишньому народному депутату України від забороненої політичної партії «ОПЗЖ» - Ренату Кузьміну, підозрюваному у державній зраді, обрано запобіжний захід – тримання під вартою.
Захід обрано за клопотанням Офісу Генерального прокурора.
Як інформує УМ, про це 24 березня повідовив ОфісГенерального прокурора у Телеграм.
«Суд ухвалив відповідне рішення на підставі зібраних доказів. Встановлено, що колишній народний обранець напередодні та після повномасштабного вторгнення РФ в Україну розміщував у соціальній мережі та мобільному додатку пропагандистські матеріали на шкоду країні», - сказано, зокрема, в повідомлені.
Із березня 2021 по березень 2022 років колишній народний депутат озвучував у своїх виступах, повідомленнях у соціальних мережах, на власному сайті та Телеграм-каналі інформацію, яка мала пропагандистський характер.
Таким чином він формував у суспільстві антиукраїнський настрій та інформаційно впливав на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України, надаючи представникам РФ допомогу в проведенні підривної діяльності проти України.
Виконувачем обов’язків Генерального прокурора підписано повідомлення про підозру народному депутату України у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).
Досудовим розслідування займається ДБР.
Як повідомляла УМ, зрадник Євген Балицький обвинувачується в суді в сепаратизмі.
Народні депутати України не підтримали відповідний законопроєкт №12191 про декриміналізацію порно. Для ухвалення позитивного рішення не вистачило 20 голосів. >>
Є країни, які воюють на фронті. І є країни, які воюють у медійних заголовках. >>
У Києві в колишнього високопосадовця двоє шахраїв виманили заощадження на загальну суму майже 7 млн гривень. >>
Історія з «міндічгейтом», яка останнім часом зійшла нанівець, днями отримала не менш цікаве продовження. >>
Після того, як у Вашінгтоні в будівлі готелю пролунали звуки пострілів Президента США Дональда Трампа поспіхом вивели з вечері з представниками ЗМІ. >>
До суду скерована справа про вбивство народного депутата України та колишнього Голови Верховної Ради Андрія Парубія >>