«Хочу — покараю, хочу — помилую...» Кубинську сальсу від гарцювання Дональда Трампа поки рятує Іран
Уже понад пів століття тривають навколокубинські внутрішньо- та зовнішньополітичні ігри. >>
Джо Байден не хоче поглиблювати розкол у відносинах з рф. (Фото Reuters.)
Президент США Джо Байден не вважає за необхідне визнавати росію державою-спонсором тероризму за її варварські дії в Україні.
Як інформує Україна молода, про це він лаконічно сказав у коментарі журналістам у Білому домі, який наводить Reuters.
Зокрема, на питання журналістів, чи росія має бути визнана державою-спонсором тероризму, Джо Байден коротко відповів: "Ні".
Як відомо, якщо офіційний Вашингтон оголосить рф державою-спонсором тероризму, це змусить уряд США обмежувати іноземну допомогу, скоротити експорт та продаж оборонних товарів, встановлювати контроль над експортом товарів подвійного призначення тощо.
Також США доведеться розширити свої санкції набагато ширше, ніж на певні російські сектори економіки. Поточні чотири держави, визначені США спонсорами тероризму, - Куба, Північна Корея, Іран і Сирія - торгують зі світом набагато менше, ніж росія.
Американська влада не наважувалася вносити СРСР до цього списку навіть у часи Холодної війни.
Як повідомляла «УМ», президент Володимир Зеленський неодноразово закликав лідерів країн світу визнати росію державою-терористом після варварських ракетних ударів по цивільним об’єктам в Україні.
24 червня комітет Сенату США із міжнародних відносин підтримав резолюцію визнати росію державою-спонсором тероризму.
Через місяць спікер Палати представників США Ненсі Пелосі звернулася до держсекретаря Ентоні Блінкена із закликом оголосити Росію державою-спонсором тероризму — інакше це зробить Конгрес.
Вже 13 серпня Москва попередила Вашингтон, що визнання росії країною-спонсором тероризму стане "точкою неповернення", і що рф у такому разі може знизити рівень дипломатичних відносин зі США або навіть розірвати їх.
Уже понад пів століття тривають навколокубинські внутрішньо- та зовнішньополітичні ігри. >>
Політика — це завжди баланс між образом і реальністю. Але іноді образ стає настільки гіпертрофованим, що починає пожирати свого носія. >>
Хитросплетіння воєн, ідентичність назв військових дій усе більше вказують на їх спільне походження та узгодженість. >>
Офіційний Київ очікує, що після Великодня до України вперше прибудуть з візитом спецпосланець президента США Стів Віткофф та зять Дональда Трампа Джаред Кушнер. >>
Світ продовжує штормити війнами. Локальні конфлікти давно вже такими не є. Усі вони пазли однієї картини планетарного пожарища війни. >>
У кремлі не підтримають пропозицію президента Володимира Зеленського припинити вогонь на час великодніх свят, мотивуючи це тим, що вона не є "чітко сформульованою" – це дав зрозуміти прессекретар правителя рф Дмитро Пєсков. >>