Україна і Ізраїль обурені порівнянням Зеленського із Гітлером

17:09, 02.05.2022
Україна і Ізраїль обурені порівнянням Зеленського із Гітлером

Глава російської дипломатії Лавров знову зганьбився і показав себе невігласом. (Фото з відкритих джерел)

Міністр закордонних справ рф Сергій Лавров порівняв Зеленського з Адольфом Гітлером, вказавши, що той мав єврейську кров, а найзатятіші антисеміти, як правило, євреї. 
 
Реакція України і Ізраїлю не забарилася.
 
Так, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив з цього приводу своє обурення. Він наголосив, що заяви Лаврова образливі і для президента України Володимира Зеленського, і для Ізраїлю та всього єврейського народу.
 
Як інформує Україна молода, про це він написав у Twitter.
 
«Міністр Лавров не зміг приховати глибоко вкорінений антисемітизм російських еліт. Його огидні коментарі образливі для президента Зеленського, України, Ізраїлю та єврейського народу. У ширшому сенсі його слова демонструють, що сучасна Росія сповнена ненависті до інших народів».
 
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у своєму телеграм- каналі заявив, що антисемітизм росії стає усе більш очевидним, неприхована агресія і неповага до історичної пам'яті цілих народів не може залишатися без відповіді. Він зауважив, що тепер голова мзс рф сергій лавров порівнює Президента України Володимира Зеленського з гітлером, який вбив 6 мільйонів євреїв. Бо, на думку лаврова, «найзапекліші антисеміти, як правило, євреї».
 
«Так росія намагається пояснити свою нісенітницю про «денацифікацію», фактично ставлячи під сумнів існування вже не тільки української нації, але й Голокосту. Це печерний антисемітизм, який прикриває теорії змови, на яких завжди будуються диктаторські режими», – підкреслив керівник ОП.
 
Ізраїль у свою чергу також назвав заяву з Кремля, що «найбільші антисеміти – євреї», обурливою та непробачною.
 
Про це глава  МЗС Ізраїлю Яїр Лапід написав у Твітері.
 
«Висловлювання міністра закордонних справ рф лаврова не лише непробачні та обурливі – вони також є жахливою історичною помилкою. Євреї не вбивали себе під час Голокосту. Найнижчий рівень расизму щодо євреїв – це звинувачувати самих євреїв у антисемітизмі», – зауважив Лапід.
 
Як повідомляла УМ, Президент Володимир Зеленський отримав запрошення на саміт країн «Групи двадцяти» (G20).
 
Днями Зеленський з упевненістю заявив, що жовто- блакитний прапор незабаром повернеться і замайорить над усіма окупованими рашистами українськими містами.