Курська битва-2: що відомо про новий наступ ЗСУ у російській губернії
У неділю ЗСУ після тривалої оборони знову пішли у наступ на Курщині. >>
Андрій Єрмак під час відеозустрічі в Chatham House. (Фото Офісу президента)
Україна очікує на досягнення домовленості щодо припинення збройної агресії та виведення російських військ з української території в межах переговорного процесу з російською федерацією.
Як повідомляє Україна молода, про це розповів керівник Офісу Президента Андрій Єрмак під час відеозустрічі в Королівському інституті міжнародних справ Chatham House (Велика Британія).
«Я сподіваюся, що ці домовленості передусім передбачатимуть припинення вогню, бомбардувань, вихід російських військ до території 23 лютого 2022 року, а також що почнуться консультації та розмови з інших питань щодо повернення наших територій, щодо повернення повного контролю української влади до територій міжнародно визнаних кордонів», – сказав пан Єрмак.
Також, за його словами, такі домовленості мають передбачати побудову нової системи безпеки для України.
«Ми дуже хочемо, щоб ця війна закінчилася якомога швидше. Закінчилася домовленостями виключно в інтересах нашої країни. Тим, що ми отримали, а не втратили. Тим, що ми насамперед отримали нову систему безпеки. Немає більше часу чекати, думати. Немає більше часу зволікати із цим рішенням», – зазначив керівник Офісу Президента.
Андрій Єрмак наголосив, що не може бути жодних компромісів стосовно незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України.
«Ми готові говорити про будь-які питання, ми готові зустрічатися, і ці питання треба вирішувати. Не треба закривати на них очі. І питання Донбасу, і питання Криму, і передусім питання припинення війни та виходу російських військ із української території. Все це має бути предметом розмови. Насамперед розмови між Президентом України і президентом росії», – переконаний він.
Єрмак наголосив, що українська делегація працює в режимі 24/7, щоб зустріч глав держав відбулася.
«Триває потужна робота, у якій беруть участь, зокрема, наші партнери. Тому, безумовно, переговори й домовленості є найкоротшим шляхом до припинення війни», – резюмував він.
Як повідомляла «УМ», Україна не погодиться виконати ультиматум російської федерації, адже для його виконання необхідно повністю знищити український народ.
На думку Президента Зеленського, остаточно компроміси на переговорах між Україною та росією буде вирішувати всеукраїнський референдум.
У неділю ЗСУ після тривалої оборони знову пішли у наступ на Курщині. >>
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський проінспектував Курський напрямок та нагородив там воїнів. >>
У Варшаві, Нью-Йорку чи Буенос-Айресі лунатиме «Ще не вмерла…». В Берліні, Празі чи Токіо сьогодні скажуть: «Слава Україні!» І світ відповість: «Героям слава!» Бо Україна не наодинці. Бо з нами – наші друзі. >>
Книгу «Моя війна» — першу в трилогії опублікував колишній головнокомандувач Збройних сил України, а нині посол у Великій Британії Валерій Залужний. >>
Лідери чотирьох держав, на територіях яких була розміщена ядерна зброя — США, Великої Британії, РФ та України, — 5 грудня 1994 року в Будапешті підписали документ під назвою «Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї». >>
Угода про припинення вогню з росією може бути укладена, якщо підконтрольні Україні неокуповані території опиняться під захистом НАТО - таке припущення висловив Президент України Володимир Зеленський. >>