Погана прикмета: «Слуги» раніше привітали президента з Днем народження

09:20, 22.01.2022
Погана прикмета: «Слуги» раніше привітали  президента з Днем народження

Вітальні біг-борди президенту «Слуги» розставили вздовж дороги на Закарпатті

«З Днем народження, президенте» - так на Закарпатті, розставивши вздовж дороги відповідні біг-борди, «Слуги народу» розпочали вітати Зеленського за кілька днів до дати.


Як інформує Україна молода, про це повідомив письменник Андрій Любка, який оприлюднив відповідні світлини.

 

Зі слів поета, він проїхав 70 км і побачив щонайменше 10 таких білбордів.


На борді написано «З Днем Народження, Президенте!» та намальовано логотип партії "Слуга народу". 


Український поет та перекладач Андрій Любка прокоментував привітання Президентові України Володимиру Зеленському від "Слуги Народу" на білбордах Закарпаття, зазначивши, що партія витрачає гроші без потреби.


Він поставив запитання, для чого варто робити такі вітання, якщо президент не їздитиме цією дорогою на Закарпатті та не побачить звернень.


«Ось що роблять дурні гроші, які пиляються на Великому будівництві — слуги вже просто розкидаються ними без потреби й сенсу. Поки проїхав 70 км до лижного витягу, побачив мінімум 10 таких білбордів. Для чого вони? Партія вітає свого лідера? Але ж він не буде їхати цією дорогою на Закарпатті, тобто не побачить”, — наголосив Любка.


За його словами, звернення не має суспільної важливості. Поет зазначив, що кошти такої рекламної кампанії можна було б перерахувати на лікування Павлика Мотички, якому діагностували спінальну м’язову атрофію.


Побачити маємо ми, виборці? А сенс? Звертаються не до нас, а до президента. Можна було розмістити тут щось суспільно важливе, цікаве, рекламувати якусь круту ініціативу. Зрештою, ми всім Закарпаттям уже рік збираємо гроші на лікування маленького Павлика Мотички, якому діагностували СМА — чи не краще було б гроші за цю безумну рекламну кампанію перерахувати дитині? Дебільнішої реклами ще не бачив”, — зазначив Андрій Любка.


Тим часом користувачі Facebook почали активно обговорення, написавши чимало коментарів:

 

"Переплюнув навіть яника в ідіотизмі"
"Коли хочеш вислужитися і маєш владу, а не маєш розуму"
"Ще й і день, і народження з великої. Ну, найвеличніший же"
"Боже, яке жлобство"
"Котлєтінг"

 

Нагадаємо, Володимир Зеленський святкує день народження 25 січня.


Як повідомляла УМ, скандальний нардеп від "Слуги народу" Микола Тищенко вкотре порадував своїми перлами, привітавши українців з Великоднем у світлий день Різдва, 7 січня.