Федоров не піде в опозицію до Зеленського та ігноруватиме протестувальників
Також він утримається від зустрічей із протестувальниками, які вимагають його поновлення на посаді. >>
Меркель з "лебединою піснею" у Бундестазі.
Ангела Меркель - канцлер Німеччини - виступила з останньою промовою в Бундестазі перед парламентськими виборами: в ній вона провела кампанію за федеральний уряд на чолі з Християнсько-демократичним союзом (ХДС), а також застерегла від формування лівої коаліції.
Як інформує УМ, про це 7 вересня повідомив Spiegel.
У своїй промові вона зробила акцент на тому, що неважливо, хто буде правити Німеччиною. Однак застерегла від того, що Соціал-демократична партія з "зеленими" можуть сформувати ліву коаліцію за підсумками виборів. Вона також підкреслила, що її ХДС буде завжди виступати за стабільність.
«Мова також йде про тверді рішення в галузі економічної та податкової політики, які визначать майбутнє цієї країни, кількість робочих місць. Армін Лашет ( лідер ХДС, - ред.) - та людина, яка веде країну в майбутнє з поміркованістю», - додала вона.
Крім того, Меркель звернулася до населення із закликом вакцинуватися від COVID. А також зупинилася на тому, що катастрофічні повені в Західній Німеччині нагадали про необхідність боротьби зі зміною клімату.
За її словами, світ знаходиться в стані "хвилювань і потрясінь", при цьому Меркель підкреслила позитивний баланс свого правління.
Зауважимо, що Меркель може залишитися на своїй посаді аж до Різдва (25 грудня).
Також він утримається від зустрічей із протестувальниками, які вимагають його поновлення на посаді. >>
Коментуючи інцидент з російською ракетою, що впала у Люблінському воєводстві, Польський прем'єр Дональд Туск зазначив, що немає підстав, що саме Польща була її ціллю. >>
Президент України Володимир Зеленський і американський лідер Дональд Трамп у вівторок, 28 липня, зустрілися в Білому домі: головні теми перемовин — посилення української протиповітряної оборони та питання мирного врегулювання війни. >>
Декілька останніх днів соцмережі щедро демонтсрували удари безпілотників по логістичному центру (Валберіс) у російських Котовську та Електросталі. >>
Колишній міністр оборони Михайло Федоров категорично не погоджуються на жодну із запропонованих президентом Зеленським посад у владі, окрім однієї. Йдеться лише про крісло міністра оборони. >>
Перед нами, схоже, розгортається дипломатична операція, яку не супроводжують гучними заголовками. >>